خانه » خبر ورزشی » قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است

اطلاعیه سایت

قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است

قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است

قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطره

قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است

نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از تحلیلگران و وکلای صنعت هواپیمایی نوشت: توافق‌هایی که ایران برای خرید بیش از ۲۰۰ فروند هواپیما با بوئینگ و ایرباس امضاء کرده است با تاخیرهایی روبه‌روست که ممکن است خرید این هواپیماها را کاهش داده یا حتی لغو کند.

این نشریه آمریکایی در ادامه گزارش خود به قانونی اشاره کرد که اوایل ماه جاری از سوی مجلس نمایندگان آمریکا تصویب شد و با وجود تمهیداتی که در توافق هسته‌ای در نظر گرفته شده و فروش هواپیماهای مسافری به ایران را امکان‌پذیر کرده، ممکن است توافقات چند میلیارد دلاری ایران با بوئینگ و ایرباس را بلوکه کند. در حالیکه انتظار می‌رود باراک اوباما رییس جمهور آمریکا این قانون را وتو کند اما زمان تحویل این هواپیماها با تاخیر بیشتری روبرو می شود که باعث رنجیدگی طرف ایرانی خواهد شد.

دنیس مولنبرگ، مدیر عامل بوئینگ، ماه جاری در نمایشگاه هوایی بین‌المللی فارنبروگ انگلیس که یکی از مهم‌ترین رویدادهای سالانه صنعت هواپیمایی‌ است اظهاراتی بیان داشت که به این بدبینی می‌افزاید. وی گفت: اگر این شرکت نتواند تحت تفاهم‌نامه‌ای که ماه گذشته امضاء کرده است به ایران‌ایر هواپیما بفروشد، هیچ کس دیگر هم نباید چنین امکانی داشته باشد.

مولنبرگ به توافق ایرباس اشاره داشت که در زمان سفر دکتر روحانی، رییس جمهور اسلامی ایران به فرانسه در ماه ژانویه با تبلیغات زیادی امضاء شد.

از سوی دیگر برای ایران هم تامین فاینانس از سوی بانک‌های خارجی که همچنان برای همکاری با این کشور محتاط مانده‌اند، دشوار است. کاهش قیمت‌های نفت که صادرات اصلی ایران است هم این مشکل را تشدید می کند.

همچنین ابهاماتی که مربوط به آینده ریاست جمهوری در آمریکاست به این تردیدها اضافه می‌کند. دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه برای ریاست جمهوری آمریکا، برای مخالفت با برجام معروف است و اگر در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر به پیروزی برسد، ممکن است تلاش کند این توافق را لغو کند.

تاخیراتی که توافقات ایران با ایرباس و بوئینگ ایجاد شده است ابهاماتی را در صنعت هواپیمایی ایجاد کرده و احتمالا بر رشد مورد پیش‌بینی فعالیت موسسات مالی، تامین‌کنندگان، فراهم‌کنندگان خدمات، بیمه‌کنندگان، ‌بیمه‌های اتکایی و سایرین تاثیر می‌گذارد.

از سوی دیگر مقامات هواپیمایی ایران که بی‌صبرانه به دنبال آغاز نوسازی ناوگان فرسوده کشور هستند به احتمال خرید هواپیما از سایر شرکت‌ها اشاره کردند. خبرگزاری رویترز اخیرا گزارش داد ایران به هواپیمای متوسطی که از سوی شرکت میتوبیشی ژاپن در دست طراحی است علاقه نشان داده است. همچنین گمانه‌زنی‌هایی از احتمال لغو سفارش ۱۲ فروند سوپرجامبوی ایرباس ای ۳۸۰ که بخشی از توافق ایران با ایرباس برای خرید ۱۱۸ هواپیما هستند مطرح شده است و در نهایت تردیدهایی درباره‌ این‌که ایران بتواند به عنوان یک گزینه هواپیماهای جدید را اجاره کند، مطرح شده است.

تحلیلگران صنعت هوایی می‌گویند: شرکت‌های لیزینگ در صورت این‌که ایران توافق هسته‌ای را نقض کند و یا از این هواپیماها برای اهداف دیگری به جز جابجایی مسافری استفاده کند، برای پس گرفتن آنها با مشکل روبه‌رو خواهند بود.

ایران کنوانسیون کیپ تاون را که یک توافق‌نامه در خصوص روال بین‌المللی برای پس‌گرفتن دارایی‌های سیار مانند هواپیما است را امضاء نکرده است.

به گفته ریچارد ال ابولافیا – نایب رییس شرکت مشاوره هوافضای Teal Group – بسیاری از کسانی که هواپیما اجازه می‌دهند به این مسئله نگاه کرده و منصرف خواهند شد.

حتی تحت تحریم‌های تسهیل یافته‌تر، هر دو شرکت بوئینگ و ایرباس باید از اجاره کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا مجوز دریافت کنند. هواپیماهای ایرباس از قطعات ساخت آمریکا استفاده می‌کنند به همین دلیل فروش آنها باید مورد موافقت دولت آمریکا قرار بگیرد.

هر دو شرکت بوئینگ و ایرباس مکررا اعلام کردند که منتظر دریافت مجوز از دولت آمریکا هستند و بدون این مجوزها نمی‌توانند کاری از پیش ببرند. مقامات خزانه‌داری آمریکا هم درباره‌ زمان صدورر این مجوزها اظهارنظر نکرده‌اند.

بوئینگ اتهامات وارده از سوی برخی نمایندگان مخالف در کنگره آمریکا مبنی بر این‌که تمایل این شرکت برای فروش هواپیما به یک کشور متخاصم با آمریکا خلاف است را رد کرده است.

تیم دی نیل، سخنگوی شرکت بویینگ، در مصاحبه تلفنی با نیویورک تایمز گفت: این شرکت به مخالفان فروش هواپیما به ایران گفته است دولت آمریکا و پنج دولت دیگر درباره توافق هسته‌ای با ایران مذاکره قرار کرده اند و فروش هواپیما هم بخشی از این توافق بوده است.

وی همچنین اظهار کرد: بوئینگ آماده نیست هیچ‌گونه فرصت رقابتی به ایرباس در ارتباط با بازار ایران را واگذار کند. مقامات هواپیمایی ایران گفته‌اند در سال‌های آینده به ۵۰۰ هواپیما نیاز خواهند داشت.

سخنگوی بوئینگ در ادامه افزود: اگر ایرباس وارد بازار ایران شود و بوئینگ نتواند و اگر ایران همچنان در مسیر اجرای برجام بماند و بازار ایران در سال‌های آینده رشد چشم‌گیری پیدا کند ایرباس این بازار را برای خود خواهد کرد.

قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است – ایسنا
www.isna.ir/news/95050100939/قراردادهای-بوئینگ-و-ایرباس-با-ایران-در-خطر-است
۲۱ دقیقه پیش – نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از تحلیلگران و وکلای صنعت هواپیمایی نوشت: توافق‌هایی که ایران برای خرید بیش از ۲۰۰ فروند هواپیما با …
قراردادهای بویینگ و ایرباس با ایران در خطر است | نیویورک
www.ghatreh.com/news/nn32821043/قراردادهای-بویینگ-ایرباس-ایران-خطر-است
۱۱ دقیقه پیش – نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از تحلیلگران و وکلای صنعت هواپیمایی نوشت: توافق هایی که ایران برای خرید بیش از ۲۰۰ فروند هواپیما با …
قراردادهای بوئینگ ایرباس با ایران در خطر است – NazBid.ir
www.nazbid.ir/post/?q=قراردادهای+بوئینگ+ایرباس+با+ایران+در+خطر+است
قراردادهای بوئینگ ایرباس با ایران در خطر است. فیلم: رنگ‌آمیزی ایرباس در دو دقیقه! ايرباس A380 یکی از بزرگترین هواپیمای تجاری جهان به شمار می‌رود، از این رو …
قراردادهای بوئینگ ایرباس با ایران در خطر است – خبر روز
khabareruz.xyz/search/?q=قراردادهای+بوئینگ+ایرباس+با+ایران+در+خطر+است
قراردادهای بوئینگ ایرباس با ایران در خطر است. سفر هیات بوئینگ امریکا به ایران؛ هفته آینده. با اجرایی شدن برجام، هفته آینده هیاتی از شركت هواپیما سازی بوئينگ …
ایرباس یا بویینگ؟ ایران با کدام شرکت هواپیماسازی قرارداد …
www.kojaro.com/2016/6/18/119850/airbus-or-boeing/
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به تازگی آخوندی، وزیر راه و شهرسازی خبر قرارداد ایران با شرکت بوئینگ … اهمیت این خبر از آن‌جایی است که در دی ماه سال پیش، توافق مشابهی با شرکت …. (اگر نخواهیم با روی آوردن به هواپیماهای دست دوم جان مردم را به خطر بیندازیم).
قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است – دبلیوخبر
wwwkhabar.ir/7664566
نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از تحلیلگران و وکلای صنعت هواپیمایی نوشت: توافق‌هایی که ایران برای خرید بیش از ۲۰۰ فروند هواپیما با بوئینگ و ایرباس امضاء …
قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است – دبلیوخبر
wwwkhabar.ir/7665003
ساعت ۲۴- نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از تحلیلگران و وکلای صنعت هواپیمایی نوشت: توافق‌هایی که ایران برای خرید بیش از ۲۰۰ فروند هواپیما با بوئینگ و …
آمریکاراه ورود بوئینگ و ایرباس را بست – همشهری
www.hamshahrionline.ir/details/339327/Economy/Transport1
۱۸ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – قرارداد ايرباس با ايران هم مشمول همين مشكل شده است. … متعاقبا جان كري در يكي از كميته‌هاي مجلس آمريكا حاضر شد و از قرارداد فروش هواپيماي بوئينگ به ايران دفاع كرد و گفت كه اين قرارداد باعث ايجاد اشتغال براي … قرارداد ايرباس در خطر.
آمریکاراه ورود بوئینگ و ایرباس را بست | شلمچه نیوز
www.shalamchenews.com/آمریکاراه-ورود-بوئینگ-و-ایرباس-را-بست/
۱۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – قرارداد ایرباس با ایران هم مشمول همین مشکل شده است. … متعاقبا جان کری در یکی از کمیته‌های مجلس آمریکا حاضر شد و از قرارداد فروش هواپیمای بوئینگ به ایران دفاع کرد و گفت که این قرارداد باعث ایجاد اشتغال … قرارداد ایرباس در خطر.
بازی ایرباس و بوئینگ در بازار ایران – سایت خبری تحلیلی …
www.tabnak.ir › اقتصادی › داخلی
۲۳ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در حالی قرار بود ایران با ایرباس و بوئینگ قرارداد خرید هواپیما امضا کند که … با چالش‌های بی شماری روبرو است که حتی مسئولان صنعت هوایی ایران هم تصور آن را نمی‌کردند. …. نفوذ پهپاد از سوریه به اسرائیل، زنگ خطر حزب‌الله است …
قطعیت قرارداد فروش بوئینگ به ایران | اقتصاد آنلاین
www.eghtesadonline.com/fa/tiny/news-132956/
۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – حالا یک رسانه آمریکایی در گزارشی با تیتر «ایران پول بوئینگ را چطور … بوئینگ که در تلاش برای رقابت با ایرباس رقیب اروپایی خودش است، …
هواپیمای بوئینگ
www.khabaronline.ir/tags/4793/هواپیمای-بوئینگ
خطر انقراض فیل‌های آفریقایی تا سال ۲۰۲۲ … بزرگترین موتور جت جهان که قرار است قدرت پرواز هواپیمای مسافربری در حال ساخت بوئینگ ۷۷۷ ایکس را … ۵ تا ۸ فروند هواپیما ایرباس امسال به ایران می آیند/ انعقاد قرارداد نهایی با ایرباس تا یک‌ماه آینده.
واشنگتن تایمز: موانعی پیش روی نهایی شدن قرارداد بوئینگ …
www.khabar24.tk/…/واشنگتن+تایمز+موانعی+پیش+روی+نهایی+شدن+قرارداد+بوئین…
این در حالی است که مقامات ایرانی این هفته تصریح کردند انعقاد این قرارداد مهم … بوده است، مدعی شد: خطرات مرتبط با انجام مراودات تجاری با ایران تغییر نکرده است. … بود که شرکت ایرباس -رقیب اروپایی بوئینگ- طی هفت ماه گذشته با آن مواجه شده است.
الف – جدیدترین اظهارنظر بوئینگ درباره فروش هواپیما به ایران
alef.ir/vdcdkx0sfyt05j6.2a2y.html?372851
۷ روز پیش – بر اساس این گزارش، قرارداد بوئینگ با ایران شامل یادداشت تفاهم مقدماتی با … آیا ایران در زمان تحریم، هواپیماهای بوئینگ و ایرباس خریده است؟
احتمال لغو قراردادهای خرید ایران از بوئینگ و ایرباس – جوان
javanonline.ir/fa/news/799270/احتمال-لغو-قراردادهای-خرید-ایران-از-بوئینگ-و-ایرباس
۵ ساعت پیش – احتمال لغو قراردادهای خرید ایران از بوئینگ و ایرباس. نیویورک تایمز طی … اشاره مویلنبورگ به قرارداد شرکت ایرباس است که در جریان سفر ماه ژانویه حسن روحانی به فرانسه به امضا رسید. ایرانی ها … خطر خونریزی مغزی در زنان سیگاری.
قطعیت قرارداد فروش بوئینگ به ایران – افکارنیوز
www.afkarnews.ir/بخش-اقتصادی…/۵۲۵۰۹۰-قطعیت-قرارداد-فروش-بوئینگ-به-ایران
۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – حالا یک رسانه آمریکایی در گزارشی با تیتر «ایران پول بوئینگ را چطور … بوئینگ که در تلاش برای رقابت با ایرباس رقیب اروپایی خودش است، …
کنگره آمریکا به‌دنبال ممانعت از فروش بوئینگ به ایران است
www.tasnimnews.com/…/کنگره-آمریکا-به-دنبال-ممانعت-از-فروش-بوئینگ-به-ایران…
۱۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پس از انتشار گزارش‌هایی درباره قرارداد شرکت بوئینگ با ایران، برخی … نگرانی کردند این قرارداد می‌تواند امنیت ملی آمریکا را به خطر اندازد. … که ایران و شرکت هواپیماسازی ایرباس درمورد خرید ۱۱۸ فروند هواپیما به توافق رسیدند.
بوئینگ امضای قرارداد فروش هواپیما به ایران را تأیید کرد
www.irdiplomacy.ir/…/بوئینگ+امضای+قرارداد+فروش+هواپیما+به+ایران+را+تأیید+…
۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به گزارش فارس، شرکت هواپیمایی «بوئینگ» امضای قرارداد با ایران … و ایرباس تقسیم شده است و قصد داریم تا در این زمینه با ایرباس رقابت کنیم.
واشینگتن تایمز: موانعی پیش روی نهایی شدن قرارداد بوئینگ …
www.yjc.ir/…/واشینگتن-تایمز-موانعی-پیش-روی-نهایی-شدن-قرارداد-بوئینگ-با-ایر…
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – روزنامه واشینگتن تایمز در گزارشی نوشت توافق ایران و بوئینگ به دلیل … داری آمریکا بوده است، مدعی شد: خطرات مرتبط با انجام مراودات تجاری با ایران تغییر … گفت قرارداد شرکت هواپیمایی ایرباس با ایران برای فروش بیش از صد …
خریدهای انتخاباتی/ کری درباره قرارداد بوئینگ: تجارت برای . …
namehnews.ir/…/خریدهای-انتخاباتی-کری-درباره-قرارداد-بوئینگ-تجارت-برای-تغی…
۱۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وزیر خارجه آمریکا گفت: تجارت با ایران، ابزاری است که می‌تواند تغییرات داخلی را در این کشور تقویت کند. … این یک ریسک و خطر است. … با عجله جلو رفتند و شرکت ایرباس با ایران قرارداد بست تا به ایران هواپیما بفروشد و این کار …
قانونگذاران آمریکایی در تلاش برای ممانعت از عقد قرارداد …
www.mashreghnews.ir/…/قانونگذاران-آمریکایی-در-تلاش-برای-ممانعت-از-عقد-قرارداد-…
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – قانونگذاران آمریکایی در تلاش برای ممانعت از عقد قرارداد بوئینگ با ایران … یکی از بزرگترین شرکت‌های آمریکایی در صدد معامله با ایران است. … به هر گونه قراردادی که جان و امنیت مردم آمریکا را به خطر بیاندازد، نخواهد داشت.» … بوئینگ و ایرباس را فراخوانده‌اند و با آنها در خصوص معامله با ایران به گفت‌وگو نشسته‌اند.
خط و نشان بوئینگ به مصوبه ضدایرانی – راه امروز
rahemrooz.ir/fa/news/23821/خط-و-نشان-بوئینگ-به-مصوبه-ضدایرانی
۲۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اکنون به نظر می‌رسد شرکت بوئینگ که خطر از دست دادن بازار ایران را احساس … اینکه قرارداد ۶/ ۱۷ میلیارد دلاری بوئینگ با ایران لغو می‌شود، شرکت ایرباس نیز … شرکت هواپیمایی ایرباس قرار است ۱۱۸ فروند هواپیما به ایران بفروشد.
نسیم آنلاین | ایرباس و بوئینگ به ایران هواپیما نخواهند فروخت
www.nasimonline.ir/Content/…/ایرباس-و-بوئینگ-به-ایران-هواپیما-نخواهند-فروخت
۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – یک سال است ایرباس، وزارت راه و شهرسازی را برای خرید چند هواییما سرکار … از بهمن ماه سال گذشته که قرارداد خرید این تعداد هواپیما به امضاء رسید، قرار شد …. امنیت اطلاعات را به خطر می‌اندازد/ ماهیت “Pokemon GO” اخلال در نظم عمومی است …
کری: تجارت با ایران، ابزاری است که می‌تواند تغییرات داخلی …
www.fetan.ir › تیتر یک › سیاسی
۱۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وزیر خارجه آمریکا گفت: تجارت با ایران، ابزاری است که می‌تواند تغییرات داخلی را در این کشور تقویت کند. … که امیدوار است قرارداد فروش ۲۵ میلیارد دلاری هواپیمای بوئینگ به ایران، این کشور را از … این یک ریسک و خطر است. … کشورهای دیگر مثل فرانسه با عجله جلو رفت و شرکت ایرباس با ایران قرارداد بست تا به …
گروکشی بوئینگ برای ایران – صفحه نخست
www.armandaily.ir/fa/main/detail/157028/گروکشی-بوئینگ-برای-ایران
۲۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در نهایت با حصول تفاهم میان مدیران بوئینگ و مدیران ایران ایر، پیش … داد:« شرکت بوئینگ که خطر از دست دادن کامل بازار ایران را تجربه می‌کند، در قالب … قراردادی ۲۵ میلیارد دلاری برای فروش ۸۰ هواپیما به ایران امضا کرده است و … در همین حال شرکت هواپیمایی ایرباس هم اعلام کرده است:« برای صادرات هواپیما به شرکت‌های …
آمریکا به‌دنبال ممانعت از فروش بوئینگ به ایران است – رهیاب …
rahyabnews.com/fa/news/…/آمریکا-به‌دنبال-ممانعت-از-فروش-بوئینگ-به-ایران-است
۱۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آمریکا به‌دنبال ممانعت از فروش بوئینگ به ایران است … تواند دیگر شرکت های هواپیماسازی ازجمله شرکت ایرباس فرانسه را نیز تحت تاثیر قرار دهد. … در کنگره ابراز نگرانی کردند این قرارداد می تواند امنیت ملی آمریکا را به خطر اندازد.
خدمت – کنگره آمریکا به‌دنبال ممانعت از فروش بوئینگ به ایران است
www.khedmat.ir/vdcdk50o.yt0jz6a22y.html
۱۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – کنگره آمریکا به‌دنبال ممانعت از فروش بوئینگ به ایران است … ابراز نگرانی کردند این قرارداد می‌تواند امنیت ملی آمریکا را به خطر اندازد. … زمانی که ایران و شرکت هواپیماسازی ایرباس درمورد خرید ۱۱۸ فروند هواپیما به توافق رسیدند.
اضافه شدن ۵۰ هواپیمای دیگر به لیست خرید ایران – پورتال …
www.etemaadonline.ir/news/news/128950
۵ روز پیش – درحالی که قرارداد ایران با شرکت های بوئینگ و ایرباس برای خرید صدها هواپیما هنوز به نتیجه نرسیده است … مقاماتی از شرکت ایرباس و وزارت راه و شهرسازی ایران قرار است روز یکشنبه در تهران درباره … خطر فراموشی تهران قدیم + عکس.
نقطه اختلافی در فروش به دلار یا یورو است – خبرگزاری فارس
www.farsnews.com/13950331000343
۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – خبرگزاری فارس: قطعیت قرارداد فروش بوئینگ به ایران/ نقطه اختلافی در فروش به دلار … به ایران می‌تواند امنیت ملی آمریکا را به خطر بیندازد(جزئیات بیشتر). … بوئینگ که در تلاش برای رقابت با ایرباس رقیب اروپایی خودش است، …
اتحادیه اروپا خواستار گسترش روابط اقتصادی با ایران …
shabestan.ir/TextVersionDetail/560272
۸ ساعت پیش – منظور مدیر عامل بوئینگ، شرکت ایرباس است که برای فروش هواپیما به ایران با … پیدا کردن بانک‌های خارجی جهت پرداخت هزینه‌های مربوط به این قراردادها است. …. بود و برخلاف رفع تحریم ها، حضور در بازار ایران، خطرات سیاسی به همراه دارد.
رمزگشایی از سخنان ظریف: اجرای قرارداد ایرباس در گرو معامله …
ir.voanews.com/a/iran-france-airbus-boeing-zarif/3387149.html
۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – یک روز پس از تایید رسمی توافق با ایران برای فروش هواپیما از سوی … هنوز قرارداد با ایرباس را اجرا نکرده با بوئینگ قرارداد بسته است گفت: “اگر … “کاهش ۹۷ درصدی خطر انتقال HIV با مصرف قرص تراوادا قبل و بعد از سکس” (۱۱۵۹۰).
گزارش رویترز از امضای قرارداد بوئینگ با ایران ایر
www.fardanews.com/fa/news/…/گزارش-رویترز-از-امضای-قرارداد-بوئینگ-با-ایران-ا…
۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – گزارش رویترز از امضای قرارداد بوئینگ با ایران ایر … کرد که موافقتنامه ای را برای فروش هواپیما به ایران ایر امضا کرده است. … با رقیب اروپایی خود ایرباس که در ماه ژانویه ۱۱۸ فروند هواپیما به ایران … بوئینگ در بیانیه خود گفته که یادداشت تفاهمی را با شرکت ایران ایر … خطر کودتا در ترکیه هنوز تمام نشده است؟
قرارداد خرید هواپیما -نمونه قرارداد- بانک قراردادهای حقوقی
www.gharardad.org/tag/قرارداد-خرید-هواپیما/
۱- اگر موانع پیش روی انجام معامله با بوئینگ برداشته شود و ایران به این معامله ورود پیدا … قراردادهای کلان با دیگران با پذیرش هر شرایطی و بدون محاسبه هر نوع خطری … امضای قرارداد ایرباس به این دلیل است که بوئینگ نمی خواهد بازار ایران را از دست بدهد …
– کری: تجارت با ایران،ابزاری است که می‌تواندتغییرات داخلی …
www.qudsonline.ir/TextVersionDetail/397694
۱۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به گزارش قدس آنلاین به نقل از صدا و سیما ، جان کری وزیر امور خارجه … امیدوار است قرارداد فروش ۲۵ میلیارد دلاری هواپیمای بوئینگ به ایران، این کشور را از پیشروترین حامی تروریسم به یک دولت مسئول تبدیل کند. … این یک ریسک و خطر است. … رفت و شرکت ایرباس با ایران قرارداد بست تا به ایران هواپیما بفروشد و …
تضمین خاطر ایرباس با قراردادِ برجامی بوئینگ ! – خبرگزاری …
www.iribnews.ir/fa/news/…/تضمین-خاطر-ایرباس-با-قراردادِ-برجامی-بوئینگ-
۱۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – تضمین خاطر ایرباس با قراردادِ برجامی بوئینگ ! … تصدیق کرده است اما فضای روانی دوران تحریم که بانک‌ها را از ارتباط با ایران منع می‌کرد … و غرب هنوز وجود دارد به نظر ما هیچ خطری برای همکاری با ایران بانک‌ها را تهدید نمی‌کند، ما احساس …
آنا | وزیر راه: قرارداد ایرباس و بوئینگ در مراحل نهایی/ مسکن از …
www.ana.ir › اقتصادی › امور زیربنایی و خدمات
۱۳ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … قراردادها با ایرباس و بوئینگ هستیم، مدعی شد: مسکن از رکود خارج شده است. … مذاکرات در حال انجام است و در موعد مقرر هواپیماها تحویل ایران می شود.
نیویورک تایمز: شاید قرارداد بوئینگ هیچگاه نهایی نشود| …
etefaghyeh.ir/new.aspx?id=11589
۵ ساعت پیش – خطری که همچنان المپیکی ها را تهدید می کند … جت از شرکت بوئینگ و ایرباس با تاخیرهایی مواجه شده اند که ممکن است این قراردادها را از اساس دچار مشکل کند. … ایران با بوئینگ و ایرباس به رغم آنکه چنین قراردادهایی در متن توافق هسته‌ای …
تهدید یِک ngo صهیونیستی بِه شکایت اَز بوئینگ به خاطر …
www.tahapakhsh.ir/…/تهدید-ngo-صهیونیستی-شکایت-بوئینگ-خاطر-قرارداد-ایران….
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – این ngo درباره قرارداد ایران با ایرباس اعلام کَرد کِه دَر حال حاضر قصد شکایت اَز ایرباس را ندارد وَ هم اکنون بَر قرارداد ایران بوئینگ متمرکز است. این ngo اگرچه طی ۲ سال گذشته … وال استریت ایرانی وَ خطر تهدیدارزش ها دَر خط حزب الله. ۰ …
شبکه‌خبر – پکن میزبان اجلاس گروه بیست – صاحب‌خبر
sahebkhabar.ir/news/14209756/پکن-میزبان-اجلاس-گروه-بیست
۱۳ دقیقه پیش – قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است … گروه ۲۰ متشکل از قدرتمندترین کشورهای جهان است که در مجموع ۸۵ درصد اقتصاد جهان را در اختیار …
نخستین گام بوئینگ به درون ایران، چند ماه بعد از قرارداد …
www.farhang.gov.ir/…/نخستین-گام-بوئینگ-به-درون-ایران-چند-ماه-بعد-از-قرارداد-س…
۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شرکت بوئینگ در رقابت با ایرباس و شرکت های دیگر برای جایگزین ساختن ناوگان هوایی قدیمی ایران، با خطرات و پاداش های غیر مطمئن مواجه است.
خریدهای انتخاباتی/ کری درباره قرارداد بوئینگ: تجارت برای …
tnews.ir/news/849465824941.html
۱۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وزیر خارجه آمریکا گفت: تجارت با ایران، ابزاری است که می تواند تغییرات … و شرکت ایرباس با ایران قرارداد بست تا به ایران هواپیما بفروشد و این کار به …. از یک خطر حتمی نجات یافت/ آبشخور داعش و النصره تفکر آل سعود است.
بوئینگ به دنبال انعقاد قرارداد با ایران – جام جم آنلاین
jamejamonline.ir/online/…/بوئینگ-به-دنبال-انعقاد-قرارداد-با-ایران
۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – کارشناسان هوانوردی با اشاره به اینکه تامین مالی قراردادها بدون استفاده از سیستم مالی آمریکا چالشی بزرگ است، می‌گویند بوئینگ آرام در حال بررسی یک قرارداد با ایران است. … اما با سفر رئیس‌جمهور به فرانسه این ایرباس بود که گویا در این رقابت برنده شد و توانست قرارداد فروش …. موفقیت یعنی عبور از ترس و خطر.
اجرای توافق هسته‌ای در گرو خرید ۲۲۷ هواپیمای بوئینگ و …
www.qaemonline.ir/…/اجرای%۲۰توافق%۲۰هسته‌ای%۲۰در%۲۰گرو%۲۰خرید%۲۰۲۲۷%…
۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هنوز پرسش‌های مربوط به ایرباس پاسخ داده نشده است که اکنون، از قرارداد … مدعی شدند فروش هواپیما به ایران می‌تواند امنیت ملی آمریکا را به خطر بیندازد.
جزئیات ‌توافق ایران با “بوئینگ” برای خرید ۱۰۰ هواپیما/رقم …
khabaredagh.ir/…/جزئیات-‌توافق-ایران-با-بوئینگ-برای-خرید-۱۰۰-هواپیمارقم-قرار…
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – با «بوئینگ» به‌توافق مکتوب رسیده‌ایم نهایی شدن قراردادها با «بوئینگ» و «ایرباس»، منتظر مجوز وزارت خزانه‌داری امریکا است صنعت هوایی بسیار …
خرید بویینگ بزرگ‌ترین قرارداد تجاری بین ایران و آمریکا …
www.ilna.ir/…/381707-خرید-بویینگ-بزرگ-ترین-قرارداد-تجاری-بین-ایران-آمریکا…
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – فخریه کاشان در پاسخ به این سوال که آیا تعلل در امضای قرارداد ایرباس به این دلیل است که بویینگ نمی خواهد بازار ایران را از دست بدهد و به همین دلیل …
بهانه‌هاي امريكايي مانع نهايي شدن قرارداد ايران و بويينگ
www.taadolnewspaper.ir/print/45546
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در حالي كه روزنامه واشنگتن پست امريكا از نهايي شدن قرارداد ايران با شركت … و بويينگ به دليل نگراني‌ها از ارتباطات تروريستي تهران در معرض خطر قرار دارد.» … ايرباس رقيب اروپايي بويينگ طي هفت ماه گذشته با آن مواجه شده است.»
بوئینگ هم بدنبال دور زدن تحریم های ایران است/ احتمال لغو …
www.yazdnews.ir/بوئینگ-هم-بدنبال-دور-زدن-تحریم-های-ایرا/
بوئینگ هم بدنبال دور زدن تحریم های ایران است/ احتمال لغو قرارداد خرید ایرباس … کرده که اگر تکلیف پول مشخص نشود، حیات توافق ۲۵ میلیارد دلاری به خطر می‌افتد.
۲ برابر پول فروش یک‌ساله نفت ایران در جیب بوئینگ و …
sobheqazvin.ir/news/201179-newscontent
۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – بررسی ارزش تفاهم دولت یازدهم با ایرباس و بوئینگ برای خرید هواپیما نشان می‌دهد، قیمت ۲۴۷ هواپیمایی که قرار است به ایران فروخته شود تقریباً معادل دو برابر درآمد ف. … هواپیمای بوئینگ یعنی ۲۵ میلیارد دلار دیگر، مجموعا دولت یازدهم پای یک قرارداد ۵۰ میلیارد … خطر برداشت‌های نجومی از بیت المال، از خطر داعش بیشتر.
بین‌الملل:واشینگتن تایمز: موانعی پیش روی نهایی شدن قرارداد …
kahlek.ir/index.php/news1399181
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در است مقامات این تصریح انعقاد قرارداد قریب است، که زمان توافق هسته در گذشته … yjc.ir واشینگتن در نوشت ایران بوئینگ دلیل از تروریستی در خطر دارد. … کرد بوئینگ ایران با مشکلاتی خواهد که ایرباس اروپایی طی ماه با مواجه است.
شرط جریمه در قرارداد با ایرباس – صفحه نخست
lahzenews.ir/fa/news/38181/شرط-جریمه-در-قرارداد-با-ایرباس
۵ روز پیش – داستان پرپیچ‌وخم خرید هواپیما وارد فاز جدیدی شده است. … فخریه‌کاشان در ادامه صحبت‌ها با اشاره به مذاکرات بویینگ تأکید کرده است «اگر … در آن، ایران از ایرباس می‌خواهد بند جریمه هم به قرارداد خرید هواپیما اضافه کند تا براساس آن اگر … به خطر می‌اندازد، وتو کند، به‌نظر می‌رسد در صحبت‌های مدیرعامل بویینگ، نوعی درخواست …
اقدامات کنگره، برنامه‌های ایران را برای خرید ۲۰۰ هواپیما مختل …
www.gilankhabar.com/…ایران…/۱۷۴۲۸-اقدامات-کنگره-برنامه-های-ایران-را-برای-خرید-…
۲ ساعت پیش – … در تحویل ۲۰۰ فروند هواپیمای شرکت‌های بوئینگ و ایرباس قراردادهای آن را در … وی گفت که اگر بوئینگ نتواند به ایران هواپیما بفروشد، هیچ شرکت دیگری هم نباید این کار را انجام بدهد. منظور مدیر عامل بوئینگ، شرکت ایرباس است که برای فروش هواپیما به ایران … مجلس در سوال از زنگنه تعلل نکند که نفت در خطر است …
نقشه تکراری کنگره و بوئینگ برای منت گذاشتن بر سر ایران
www.irinn.ir/news/…/نقشه-تکراری-کنگره-و-بوئینگ-برای-منت-گذاشتن-بر-سر-ا…
۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – تعدادی از اعضای کنگره امریکا به منظور کمک به بوئینگ برای فروش هواپیما به … خشم امریکایی ها از قرارداد ایران با ایرباس به قدری است که برخی از …
پنج گزینه ایران برای خرید بوئینگ – فرادید
faradeed.ir/fa/news/12181/پنج-گزینه-ایران-برای-خرید-بوئینگ
۳ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مجوز به بوئینگ برای آغاز مذاکرات تجاری با ایرلاین‌های ایرانی راه را … داد و گفت: قرارداد ایرباس با شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بوئینگ را برای مذاکره با ایران به تکاپو انداخت. … گفت: شرکت هواپیماساز بوئینگ به دنبال بازار ایران است و قطعا اگر …. خطرِ حمله تروریستی بیخ گوشِ المپیک برزیل …
ابهام در ارزش قرارداد ایران با ایرباس | تراز
www.taraznews.com/content/136477
۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – با در نظر گرفتن پرایس لیست ایرباس ارزش این قرارداد حدود ۲۷ میلیارد دلار محاسبه می‌شود اما ارزش این قرارداد از سوی مسئولان حدود ۱۰٫۵ میلیارد دلار اعلام شده است. … اجازه دهید قرارداد بوئینگ با ایران به سرانجام برسد · قانونگذار آمریکایی: … امسال حج در خطر است · درخواست نجومی ریزه‌اسپور برای صدور رضایت‌ نامه طارمی!
قاچاقچی در ایران ۳ بار هم گیر بیفتد، می‌صرفد بار چهارم قاچاق کند
newsreaders.ir/news/194190
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی ابویی در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو ریسک قاچاق در کشور را پایین دانست و گفت: … قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است.
پایگاه خبری تحلیلی سخن – نیویورک تایمز: شاید قرارداد …
sokhanpress.ir/?p=6052
۴ ساعت پیش – اما چنین اقداماتی در هر حال تحویل هواپیماهای خریداری شده را به ایران با تاخیر … با این حال، ایران هنوز امیدوار است بتواند قراردادهای تجاری خود با بوئینگ و ایرباس را به رغم مصوبه کنگره نهایی کند. … چه رخ داده که باید احساس خطر کرد؟
احتمال لغو قرارداد ایران با بوئینگ و ایرباس – اخبار فارسی – …
monitor.shafaqna.com/FA/IR/5438688
۵ ساعت پیش – احتمال لغو قرارداد ایران با بوئینگ و ایرباس. … اتحادیه اروپا خواهان عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی است. – مهر ….. هر زمان خطری انقلاب را تهدید کند لباس رزم می‌پوشیم. – ایکنا …
محتمل‌ترین قربانی نقل و انتقالات بارسلونا
postnegar.ir/news/20160723293213/محتمل-ترین-قربانی-نقل-و-انتقالات-بارسلون/
۱۷ دقیقه پیش – بارسلونا اما در شرایطی اقدام به جذب این هافبک ملی‌پوش کرد که پیش از این هم … قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است – نیویورک تایمز در …
قراردادهای نفتی و خرید بوئینگ فاجعه است | News File
newsfile.ir/news/قراردادهای+نفتی+و+خرید+بوئینگ+فاجعه+است
پارس – ۱ ساعت پیش; سردار نقدی: قراردادهای نفتی فاجعه است رئیس سازمان بسیج … ایسنا – ۲ ساعت پیش; احتمال لغو قراردادهای فروش بوئینگ و ایرباس به ایران …
گزارش نیویورک تایمز از احتمال لغو قراردادهای فروش بوئینگ …
arassnews.ir/…/گزارش-نیویورک-تایمز-از-احتمال-لغو-قراردادهای-فروش-بوئینگ-و-ای…
۱ ساعت پیش – به‌رغم مجاز بودن فروش هواپیما به ایران بر اساس برجام، مصوبه‌ای که در روز هفتم … اشاره مویلنبورگ به قرارداد شرکت ایرباس است که در جریان سفر ماه ژانویه حسن … بوعلی ماهشهر از نگاهی دیگر/ خطر زلزله ۷ ریشتری چگونه به خیر گذشت؟
واکنش آمریکا به توافق ایران و بوئینگ – دیدبان
didban.ir › عمومی
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به نوشته یو‌اِس‌اِی تودی، قرارداد تجاری تاریخی ایران و بوئینگ آمریکا با … با قراردادی که امنیت ملت آمریکا را در معرض خطر قرار دهد کنار نخواهد آمد.” … او صریحا اعلام کرد بوئینگ خواستار معامله‌ای در سطح معامله ایران با ایرباس است.
سخنگوی شورای نگهبان: اطلاع‌رسانی خوبی در رابطه با …
hamejoo.ir › اخبار
۱۷ دقیقه پیش – سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا در نامه …. قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است · رئیس استاندارد …
جماعت شمع به دست!
www.zeytunnews.com/News/16808/جماعت-شمع-به-دست!/?id=16808
۴ ساعت پیش – … نظام است به چشم می‌خورد و این خطر شمع به دست بودن دستگاه دیپلماسی … رئیس‌جمهور هر کاری کند · احتمال لغو قرارداد بوئینگ و ایرباس با ایران …
قهرمانان المپیک چقدر جایزه نقدی می‌گیرند؟ / جای خالی ایران …
mahboobha.ir/…/قهرمانان-المپیک-چقدر-جایزه-نقدی-میگیرند–جای-خالی-ایران-بین-
۲ دقیقه پیش – البته شیوه پاداش دادن به قهرمانان در کشورهای مختلف متفاوت است. …. قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است · استخدام آشپز فرنگی جهت کار …
هرلحظه، اتحادیه اروپا خواستار گسترش روابط اقتصادی با …
harlahze.com/اخبار…/اتحادیه-اروپا-خواستار-گسترش-روابط-اقتصادی-با-ایران-اخلال…
۸ ساعت پیش – خبرگزاری شبستان – گروه سیاسی: اتحادیه اروپا از بازگشت ایران به مدار … مورد انتظار در اجرای قراردادهای فروش ۲۰۰ فروند هواپیمای بوئینگ و ایرباس به ایران، ا. … منظور مدیر عامل بوئینگ، شرکت ایرباس است که برای فروش هواپیما به ایران …. ایران در پی سلاح هسته ای باشد و منافع آمریکا در خاورمیانه به خطر بیفتد.
خبرگزاری آریا – دولت ايران به اين معامله نياز دارد /کنگره …
aryanews.com/AryanewsFeed.aspx?code=1094952…ايران-به-اين…بايد…
۳ ساعت پیش – دولت ایران به این معامله نیاز دارد /کنگره آمریکا باید اجازه فروش هواپیما را بدهد … رد مخالفت‌ها با فروش هواپیما به ایران، تاکید کرد که عملی شدن قرارداد بوئینگ، … داده نشود، به دیگر هواپیماسازان اروپایی مانند ایرباس که قطعات آمریکایی … یکی از مهم‌ترین دستاوردها در سال‌های گذشته در حوزه امنیت جهانی است، به خطر اندازد.»
مدافع پرسپولیس بازی با سایپا را از دست می دهد – بازتاب نیوز
baztabnews24.ir/news/114161/مدافع+پرسپولیس+بازی+با+سایپا+را+از+دست+می+دهد
مدافع او‌کراینی پرسپولیس به علت صادر نشدن کارت بازی‌ قادر به همراهی تیمش مقابل ‌سایپا … پرسپولیس مبلغ فسخ قرارداد تیم سابق این باز‌یکن را پرداخت نکرده است. … و متهم را تغییر داد · قراردادهای بوئینگ و ایرباس با ایران در خطر است · اتصال ب.
کنگره آمریکا باید اجازه فروش هواپیما به ایران را بدهد / روحانی …
osoolgerayan.com/news/international/news-id=65162
۱ روز پیش – چندی پیش بود که بوئینگ و ایران ایر، قراردادی ۲۵ میلیارد دلاری برای فروش ۸۰ … اجازه فروش به این شرکت داده نشود، به دیگر هواپیماسازان اروپایی مانند ایرباس که … دستاوردها در سالهای گذشته در حوزه امنیت جهانی است، به خطر اندازد».
عصر ايران
www.asriran.com/
به روز شده در: ۲۸ تير ۱۳۹۵ – ۱۱:۰۲. آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد؛ بلکه چیزی است که خود آن را می سازد. مارکز ….. مدیرعامل سایپا: قرارداد با سیتروئن به زودی نهایی می شود ….. خطر حذف تیم ملی فوتبال ایران از مقدماتی جام جهانی · بیشتر ….. درخواست بویینگ از دولت آمریکا در خصوص مصوبه منع فروش هواپیما به ایران: وتو کنید.
انتقاد کنگره از فروش صد هواپیمای مسافربری بویینگ به …
www.sardabir.com/websearch/59431.html
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … بویینگ به ایران/ وضعیت مبهم قرارداد خرید هواپیما از ایرباس … در مورد مذاکره بویینگ با ایران بوجود آمده است و برخی از نمایندگان کنگره … و خوش‌بینانه‌ای به هر گونه قراردادی که جان و امنیت مردم آمریکا را به خطر بیاندازد، نخواهد داشت.»
اجتماعی » ترافیک بویینگ و ایرباس در آسمان ایران – اخبار – …
www.khabar.pichak.net/اجتماعی/ترافیک_بویینگ_و_ایرباس_در_آسمان_ایران
ناوگان هوایی ایران پیر و فرسوده و نیازمند نوشدن است اما سال‌هاست که زیر سایه تحریم‌ها … آخرین خبرها هم حاکی است که به احتمال زیاد به‌زودی قرارداد با بوئینگ قطعی خواهد شد تا … بیابان‌زایی بیابان‌زایی ساحلی شرق شمال خطر آرژنتین، مناطق شرقی معرض …
جزئیات قرارداد ۲۰ میلیارددلاری ایران ایر و بوئینگ – پرسیار
porsyar.com/6922250
رویترز به نقل از مقامات آگاه نوشت قرارداد ایران و شرکت بوئینگ شامل ۱۰۹ هواپیمای پهن و باریک پیکر است که ۸۰ فروند به صورت مستقیم توسط بوئینگ و ۲۹.
قرارداد ایرباس پشت سد تعهدات آمریکا – خراسان
khorasannews.com/Newspaper/MobileBlock?NewspaperBlockID=532752
ایرباس : خزانه داری آمریکا یک ماه دیگر درباره مجوز قرارداد اعلام نظر می کند … ایرباس اعلام کرده است «اگر مشکلات بانکی با ایران حل نشود، دیگر قراردادی در کار نخواهد بود». … باشد، بزرگترین قرارداد تجاری پساتحریمی ایران با خطر ناکامی مواجه خواهد شد. … به گزارش تسنیم، رئیس شرکت آمریکایی بوئینگ گفته است:«در حال نزدیک …
پارسینه|Parsine
www.parsine.com/
قرارداد طارمی دو ساله است. مدير رسانه … مهدی طارمی امروز صبح برای مذاکرات و عقد قرارداد نهایی با… ۲ … وقتی خودروهای خارجی با قیمتهای غیرواقعی به دست ایرانی می رسد.
اخبار پارسیک – مذاکره ایران با بوئینگ برای انعقاد قرارداد …
news.parseek.com/Url/?id=12535343
۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مذاکره ایران با بوئینگ برای انعقاد قرارداد تاریخی. … پرورش گفت: «قرارداد ما با ایرباس به یورو است. تأمین کنندگان مالی‌ای که ما در حال گفت‌وگو با … ویدیو: از شکست تلاش برای اطفای حریق تا به صد درآمدن آژیر خطر · این کودک هرگز …
روزنامه آفتاب یزد – تاخیر در پرواز بوئینگ‌های نو به ایران
www.aftabeyazd.ir/42239-تاخیر-در-پرواز-بوئینگ‌های-نو—به-ایران.html
۱۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در رسانه‌های رژیم صهیونیستی در واکنش به خبر قرارداد بوئینگ با ایران به … لایحه ممنوعیت فروش بوئینگ به ایران علاوه بر ایرباس ممکن است فروش …
نسخه کاملآرشیو سایت های ایران: خبر ایرانی – آخرين عناوين
newsirani-home.sotiba.ir/
ضمن اینکه در این باره از دستگاه های الکترونیکی نیز استفاده شده است. …. مشاهده خطر پروژه ایران دارند که هدفش نابودی هرکسی است که در مقابلش ایستادگی می‌نماید و …… کشور چین حاضر می‌شود قراردادهای خود با بسیاری از کشورها را به هم بزند تا یک …… منبع : خبر ایرانی – آخرين عناوين :: نسخه کاملبویینگ مذاکره با ایران را تایید کرد
اقتصاد آنلاین – گروکشی بوئینگ برای ایران
news.sahamyab.com/news/read/1488486
۲۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هنوز یک ماه از زمانی که مدیران شرکت بوئینگ مذاکرات خود با مقامات ایرانی را … آسمان ایران جا نمانند، نگذشته است که نمایندگان عمدتا جمهوریخواه کنگره آمریکا … شرکت نتواند به ایران هواپیما بفروشد، هیچ شرکت دیگری و از جمله ایرباس هم … در نهایت با حصول تفاهم میان مدیران بوئینگ و مدیران ایران ایر، پیش قرارداد اولیه …
روزنامه ابتکار – خرید بزرگ از بوئینگ
ebtekarnews.com/news.php?id=45757
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – این در حالی است که مسولان وزرات راه و شهرسازی، بارها و بارها از فاینانس بودن این قراردادها خبر داده اند. عباس آخوندی پیش از این از اجاره به شرط تملیک بودن قرارداد با ایرباس … به خاطر به خطر افتادن منافع دلال هایی است که در زمان تحریم قطعه وارد می … پازوکی تصریح کرد: هواپیمای ایران ۱۴۰ با تکنولوژی اکراینی ساخته …
هشدار بوئینگ بر سر قرارداد با ایران – مجله تفریحی ایران …
iranmc.in/search/?q=+%09%09هشدار+بوئینگ+بر+سر+قرارداد+با+ایران+%۰۹
رئیس شرکت بوئينگ گفت: اگر جلوی قرارداد ايران گرفته شود، به ایرباس و دیگر … یکی از این افراد مطلع به رویترز گفته است، این قرارداد که هنوز باید توسط ۲ دولت …. نگرانی از معامله ايران با شرکت هواپیماسازی بوئينگ به بهانه خطر آن برای امنیت …
چاپ – خبرگزاری خانه ملت :: نسخه چاپی خبر
www.icana.ir/Fa/News-Print/301765
۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هواپیما ، بویینگ در حال تیک آف بوئینگ. علیرغم تمام تلاش های اسرائیلی، بازار وال استریت واکنش مثبتی نسبت به قرارداد احتمالی شرکت بوئینگ با ایران نشان داد تا … که قرارداد مشابهی را اواخر سال گذشته با ایران منعقد کرده است، عقب نماند. …. چند صد میلیارد دلار خود را به خاطر رژیم صهیونیستی به خطر بیاندازد.
آمریکا برای فرستادن بوئینگ به ایران حماقت کرده است – سه در
www.3dar.ir/2016/07/آمریکا-برای-فرستادن-بوئینگ-به-ایران-حم/
۱۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آمریکا برای فرستادن بوئینگ به ایران حماقت کرده است … روش های ممکن برای جلوگیری از به سرانجام رسیدن قرارداد شرکت بوئینگ با ایران پرداخت. … ملی تصویب شد؛ سندی که از نظر آن، ایران دومین خطر بزرگ جهانی آمریکا است… … ویستا – ۲ روز پیش; وزیر راه: قرارداد ایرباس و بوئینگ در مراحل نهایی مسکن از رکود …
وزارت خارجه آمریکا از توافق بوئینگ با ایران ایر استقبال …
www.iran-emrooz.net/index.php/news2/62674/
۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وزارت خارجه آمریکا از توافق بوئینگ با ایران ایر استقبال کرد … آسوشیتدپرس می گوید، پیشتر مقام های ایرانی گفته اند که قرارداد با … مساعدی به توافقی که ممکن است امنیت مردم آمریکا را به خطر بیاندازد، نخواهد داشت». … از‌‌ همان هواپیما‌ها (بوئینگ و ایرباس) برای انتقال جنگجو و سلاح به سوریه استفاده کرده‌است.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز