خانه » خبر ورزشی » آیا غضنفر رکن آبادی زنده است یا مرده؟

اطلاعیه سایت

آیا غضنفر رکن آبادی زنده است یا مرده؟

آیا غضنفر رکن آبادی زنده است یا مرده؟

آیا غضنفر رکن آبادی زنده است

آیا غضنفر رکن آبادی زنده است یا مرده؟

نتیجه تصویری برای آیا غضنفر رکن آبادی زنده است یا مرده؟
نتیجه تصویری برای آیا غضنفر رکن آبادی زنده است یا مرده؟

آیا غضنفر رکن آبادی زنده است یا مرده؟

در روز عید سعید قربان، در نتیجه بی کفایتی رژیم سعودی، فاجعه منا رخ داد و حدود سه هزار تن از حجاج بیت الله الحرام جان خود را از دست دادند که در میان آن ها نام غضنفر رکن ابادی هم به چشم می خورد.

دوم مهرماه سال گذشته در روز عید سعید قربان، در نتیجه بی کفایتی رژیم سعودی، فاجعه منا رخ داد و حدود سه هزار تن از حجاج بیت الله الحرام جان خود را از دست دادند؛که در میان آن ها نام غضنفر رکن ابادی دیپلمات باسابقه کشورمان هم به چشم می خورد.

رکن آبادی سال ها سفیر ایران در لبنان یکی از کشورهای محور مقاومت بود و سران رژیم تبهکار صهیونیستی بارها اعلام کرده بودند که وی در لیست سیاه سازمان های اطلاعاتی و امنیتی شان قرار دارد.

پس از وقوع فاجعه منا علی رغم بی خبری از سرنوشت رکن آبادی، اطلاعات تایید نشده حکایت از آن داشت که وی زنده است و در جریان فاجعه منا آسیبی ندیده اما توسط ماموران اطلاعاتی سعودی ربوده شده تا به صهیونیست ها تحویل داده شود.

در کشاکش این گمانه زنی ها، رسانه های وابسته به دربار سعودی طی خبرسازی هایی مدعی شدند که نام غضنفر رکن آبادی سفیر سابق کشورمان در هیچیک از مبادی ورودی عربستان ثبت نشده است.

مرضیه افخم سخنگوی وقت وزارت امورخارجه کشورمان این ادعا را بی اساس دانست و قویا تکذیب کرد.

وی تصریح کرد که مدارک سفیر سابق کشورمان در لبنان برای سفر به مناسک حج ممهور به مهر روادید حج است.

خبرسازی رسانه های سعودی در حالی بود که روزنامه لبنانی الجمهوریه در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۴ مدعی شده بود:”غضنفر رکن آبادی پس از مجروح شدن در حادثه خونین منا به یکی از بیمارستان های عربستان منتقل و بستری شده است”.

در همان زمان حسین امیرعبداللهیان معاون وقت عربی و افریقایی وزیر امور خارجه اعلام کرد کمیته ای در این وزارتخانه سرنوشت همه مفقودان حادثه منا از جمله غضنفر رکن آبادی را پیگیری می کند.

سرانجام پس از مطرح شدن مباحث گوناگون پیرامون سرنوشت غضنفر رکن آبادی، در ۶ آذر ۱۳۹۴، پیکر مطهر وی وارد تهران شد؛ مرتضی رکن آبادی برادر وی در مراسم استقبال از پیکر او، اعلام کرد«علت و زمان دقیق جان باختن برادرم مشخص نیست».

اما با گذشت حدود ۱۰ ماه از اتفاقات رخ داده در فاجعه منا و مباحثی که پیرامون وضعیت غضنفر رکن آبادی مطرح می شد، اخیرا سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان با اشاره به جزئیات جان باختن رکن آبادی در جریان فاجعه منا، گفته است:”هنگامی که رکن آبادی را داخل آمبولانس قرار دادند کسی را نمی شناخت اما نبض داشت و زنده بود، بسیاری از شهدا پس از فاجعه منا زنده بودند اما فاجعه دوم در بیمارستان ها ایجاد شد و تعداد زیادی از حجاج ایرانی در بیمارستان ها به شهادت رسیدند”.

در همین رابطه حسین شیخ الاسلام مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل، اظهار کرد:بر اساس اطلاعاتی که من دارم پس از فاجعه منا، شهید رکن آبادی به صورت زنده به بیمارستان منتقل می شود و نکته مهم این است که در روز وقوع حادثه، ایشان زنده بوده اند.

وی با بیان اینکه بر اساس سند رسمی که از سوی مقامات سعودی صادر شد، تاریخ شهادت ایشان سه روز پس از حادثه عنوان شده است گفت:طبق آن گزارش دلیل مرگ “ایست قلبی” ذکر شده و خبری از مشکل تنفسی و خفگی نیست.

شیخ الاسلام در پایان با اشاره به مسئولیت مهم شهید رکن آبادی در تصدی گری سفارت ایران در لبنان و اطلاعات و اشراف بسیار زیاد وی به مسائل منطقه، تصریح کرد:با شناختی که از سعودی ها داریم و با توجه به کشتار و قتل عام زنان و کودکان یمنی در ۱۶ ماه گذشته، این نتیجه برایمان دست یافتنی خواهد بود که به دلیل قدرت و توانمندی های انکارناپذیر شهید رکن آبادی، سعودی ها اگر وی را می شناختند پس از حادثه منا اجازه زنده ماندنش را نمی دادند.

بر اساس این گزارش، علی رغم اظهارات بعضا متناقضی که در باب وضعیت و سرنوشت رکن آبادی در جریان فاجعه منا مطرح می شود، مصاحبه حسین شیخ الاسلام و همچنین برخی اطلاعات موثق و تایید شده از زنده بودن غضنفر رکن آبادی پس از وقوع فاجعه منا “به طور قطعی” حکایت دارند.

گفتنی است تاکنون هیچ مقام رسمی درباره وضعیت این دیپلمات پس از فاجعه منا اظهار نظر قطعی نکرده است.

غضنفر رکن آبادی زنده است و اسیر شده!

ایا ابی زنده است یامرده – مجله خبر ۲۴
www.khabar24.tk/search/?q=ایا+ابی+زنده+است+یامرده
تسنیم/ معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه کشورمان اعلام کرد اطلاعات ما نشان می‌دهد غضنفر رکن آبادی هنوز زنده است و ما از عربستان سعودی می خواهیم تا او را زنده تحویل  …
آخرین وضعیت حجاج ایرانی پس از فاجعه منا / اسامی ۴۶۵ زائر …
otaghkhabar24.ir/news/16528
۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دفن ۲ ایرانی در مکه/انتقال اجساد زمان بر است … برادر رکن آبادی، خبر شهادت برادرش ( آقای غضنفر اصل رکن آبادی سفیر … رئیس سازمان و حج و زیارت با بیان اینکه تعداد جان باختگان ایرانی به ۲۳۹ ….. آیا حادثه منا از علائم ظهور است؟ … مرد روحانى گفت من که از پدر شهید بودن شما خبر نداشتم؛ اسم شهیدتان را هم نمى دانستم.شما از این صفحه بازدید کردید.

تصاویر برای آیا غضنفر رکن آبادی زنده است یا مرده؟گزارش تصاویر

۱۷ ساعت قبل

تصاویر بیشتر برای آیا غضنفر رکن آبادی زنده است یا مرده؟

شهادت غضنفر رکن آبادی سفیر ایران در حادثه منا + تصاویر – …
namnak.com/21273-رکن-آبادی-در-حادثه-منا.html
رتبه: ۲٫۷ – ‏۹۷ نقد
۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – حادثه منا و حادثه منا در عربستان و درگذشت غضنفر رکن آبادی سفیر ایران در لبنان در … این در حالی است که ساعاتی پیش نیز سازمان حج و زیارت در بیانیه ای اعلام کرد، با کمال تأثر و تألمی … آیا حادثه منا از نشانه های ظهور است؟ … دست عامل شیطان صفت یکی از گروهک های تروریستی و ماجرای هلاکت مرد وحشی در یک عملیات.
رکن آبادی را در اولین گروه دفن اجساد، به خاک سپردیم
www.entekhab.ir/fa/news/…/رکن-آبادی-را-در-اولین-گروه-دفن-اجساد-به-خاک-سپردیم
۱۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – الدیار نوشت غضنفر رکن آبادی به مشکلی بین عربستان و ایران تبدیل … هم اکنون سوال بی پاسخ این است که آیا رکن آبادی زنده است یا در میان هزاران …
ناگفته هایی از «خیابان مرگ»/قراری که با رکن آبادی گذاشتیم …
www.mehrnews.com/…/ناگفته-هایی-از-خیابان-مرگ-قراری-که-با-رکن-آبادی-گذاشتی…
۱۵ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – «شهید زنده منا»با مهر از فاجعه می‌گوید؛ … او که در این حادثه مدتی را بیهوش شده است نهایتا جان سالم به در می برد اما کوله باری از … آیا برای حجاج نسبت به سر دادن شعار محدودیت وجود داشت؟ … موقع حرکت به سمت منا با آقای رکن آبادی همراه بودیم. … بودند دور و اطراف من در چادر پر از جمعیت بود که احتمالاً مرده یا بیهوش بودند.
غضنفر رکن آبادی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr …
www.mehrnews.com/tag/غضنفر+رکن+آبادی
مجمع عالی بسیج بزرگترین اتاق فکر کشور است. رئیس سازمان … دبیر کل مجمع جهانی تقریب با حضور در منزل شهید غضنفر رکن آبادی با خانواده وی ابراز همدردی کرد.
آیا رکن آبادی زنده است؟! – نکته آنلاین
nokteonline.com/fa/news/37415/آیا-رکن-آبادی-زنده-است
۱۵ ساعت پیش – شیخ الاسلام در پایان با اشاره به مسئولیت مهم شهید رکن آبادی در تصدی گری … و همچنین برخی اطلاعات موثق و تایید شده‌ از زنده بودن غضنفر رکن آبادی پس از وقوع فاجعه منا “به طور قطعی” حکایت دارند. … فیلم/مراسم چهلم مرد تنهای شب.
فوت غضنفر رکن آبادی، سفیر سابق ایران در لبنان تأیید …
www.tabnak.ir › صفحه نخست › سياسي
۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – حال بعد از گمانه زنی های فروان، مرگ آقای غضنفر رکن آبادی، سفیر سابق ایران … که آقای رکن آبادی جزء مفقودینی می باشد که امیدی به زنده بودن وی وجود ندارد. این در حالی است که ساعاتی پیش نیز سازمان حج و زیارت در بیانیه ای اعلام کرد، با کمال …. این مرد موش‌های زنده را می‌خورد · آیا عامل تروریستی مونیخ یک ایرانی است؟
غضنفر رکن‌آبادی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/غضنفر_رکن‌آبادی
غضنفر اصل رکن آبادی (زاده ۱۳۴۵ در قم – ۲ مهر ۱۳۹۴ در منا ) دیپلمات ایرانی بود که از ۱۳۸۹ تا … می‌نویسد معروف است که رکن آبادی روابط محکمی با حزب‌الله لبنان داشته‌است. … با “لبنان ۲۴”، تأیید و تصریح کرد که “برخی شاهدان عینی وی را پس از حادثه زنده …
الف – ادعای روزنامه لبنانی درباره دفن رکن آبادی
alef.ir/vdcaianeu49nwy1.k5k4.html?308462
۱۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – روزنامه الدیار چاپ لبنان با اشاره به مشخص نشدن وضع غضنفر رکن آبادی … هم اکنون سوال بی پاسخ این است که آیا رکن آبادی زنده است یا در میان هزاران …
الف – رکن‌آبادی زنده است!
alef.ir/vdciqwaput1ayu2.cbct.html?37txt
۱۸ ساعت پیش – شیخ الاسلام در پایان با اشاره به مسئولیت مهم شهید رکن آبادی در تصدی گری … پیکر غضنفر رکن‌آبادی شناسایی شد/ او در فاجعه منا از دنیا رفته است … این مرد شب کودتا جلوی تانک خوابید … آیا از امروز اینترنت در کشور ارزان می‌شود؟
الدیار: عربستان سعودی می گوید رکن آبادی را دفن کرده است – …
namehnews.ir/fa/news/…/الدیار-عربستان-سعودی-می-گوید-رکن-آبادی-را-دفن-کرده-ا…
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – الدیار نوشت غضنفر رکن آبادی به مشکلی بین عربستان و ایران تبدیل خواهد شد. … هم اکنون سوال بی پاسخ این است که آیا رکن آبادی زنده است یا در میان هزاران … اينها كه مي گفتند فقط ۷۰۰ نفر مرده اند كه جسد حدود ۴۰۰ ايراني هم به ايران …
خبر عجیب العربیه از سرنوشت رکن آبادی؛حاج احمد متوسلیان …
www.mashreghnews.ir/…/خبر-عجیب-العربیه-از-سرنوشت-رکن-آبادیحاج-احمد-متوسل…
۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – منبع آگاه العربیه که خواست نامش فاش نشود با اشاره به اینکه مقابله ایران و عربستان پس از عملیات طوفان قاطعیت در … عکس/ غضنفر رکن آبادی هنگام اعزام به جبهه …. آیا امام زمان(عج) با شمشیر قیام می‌کند+پاسخ آیت‌الله مکارم شیرازی … التماس مرد سیاهپوست غیرمسلح به پلیس فلوریدا برای تیر نخوردن «بی فایده» ماند.
پیکر غضنفر رکن‌آبادی شناسایی شد/ انتقال پیکر وی به …
www.asriran.com › صفحه نخست › سیاست خارجی
۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پیکر دكتر غضنفر رکن‌آبادی، سفیر سابق کشورمان در لبنان که در فاجعه … ای و تطبیق شواهد و تصاویر مشخص شد که غنضفر رکن‌آبادی در فاجعه منا از دنیا رفته است. … مرحوم دكتر رکن آبادی احتمالا در قم یا تهران دفن خواهد شد. … رکن‌‌آبادی در واکنش به اینکه مرحوم رکن‌آبادی تا لحظه آخر زنده مشاهده شده آیا در مورد این مسئله …
۱۷۱ رکن آبادی زنده است ۱۸۷ بویر نیوز – خبر روز
khabareruz.xyz/search/?q=171+رکن+آبادی+زنده+است+۱۸۷+بویر+نیوز
۱۷۱ رکن آبادی زنده است ۱۸۷ بویر نیوز. … برادر غضنفر رکن‌آبادي افزود: یکی از فرض‌ها این است که گفته شده فردی او را در روز اول ….. ایا الناز حبیبی زنده است یا مرده .
الدیار: عربستان سعودی می گوید رکن آبادی را دفن کرده است
iranianuk.com/…/الدیار-عربستان-سعودی-می-گوید-رکن-آبادی-را-دفن-کرده-است
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – الدیار نوشت غضنفر رکن آبادی به مشکلی بین عربستان و ایران تبدیل خواهد شد. … هم اکنون سوال بی پاسخ این است که آیا رکن آبادی زنده است یا در میان هزاران … اینهمه آدم تو منا مردن و زخمی و مفقود شدن، اینا چسبیدن به یه لاشخور که تا …
آیا رکن آبادی به سرنوشت متوسلیان دچار می شود؟ | فرهنگ نیوز
www.farhangnews.ir/content/156337
۲۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – به گزارش فرهنگ نیوز، غضنفر رکن آبادی، سفیر سابق ایران در لبنان، امسال به حج مشرف شد اما دیگر به ایران بازنگشت. … پس از فاجعه منا، مسئولان سعودی، با فرار از مسئولیت پذیزی، عامل این حادثه را زائران … این امر، فرضیه زنده بودن رکن آبادی را تا حد زیادی افزایش داده است. …. هزینه های سرسام آور مرد سرخه ای +اسناد.
ایا محمد علی فردین زنده است یامرده – نازنین ها
nazaninha.ir/search/?q=ایا%۲۰محمد%۲۰علی%۲۰فردین%۲۰زنده%۲۰است%۲۰یامرده…
ایا محمد علی فردین زنده است یامرده … روز چهارشنبه چهارم آذرماه پیکر غضنفر رکن‌آبادی که در فاجعه منا جان باخته بود، شناسایی …. جنینی که در بدن مادر مرده رشد کرد -آکا.
فرهنگیان قصرشیرین – غضنفر رکن آبادی کجاست؟
bartar1390.blogfa.com/post/1554/غضنفر-رکن-آبادی-کجاست-
غضنفر رکن آبادی متولد ۱۳۴۵ در شهر قم می باشد وی در خلال سال های ۱۳۸۹ تا ۹۳ سفیر … رکن آبادی در این سالها حکم کیس اطلاعاتی ایران در لبنان داشته است زیرا برنامه های … از سال ۲۰۰۷ بدون هیچ سرنخی در ترکیه مفقود شده ؛ کشوری که نتواند زنده یا مرده بودن … آیا برای چنین شرکتی طراحی جنایت یا آدم ربایی کار دشواری محسوب می شود؟
حقایقی از سرنوشت دیپلمات گمشده ایران – ایسنا
www.isna.ir/news/94071509857/حقایقی-از-سرنوشت-دیپلمات-گمشده-ایران
۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – حفاظت از مناسک حج د‌ر اختیار شرکتی است با نام «المجال»، وابسته به … اما رفته رفته ماجرای غضنفر رکن‌آباد‌ی (سفیر سابق ایران د‌ر لبنان) پیچید‌ه‌تر می‌شود‌. … اگر د‌ر روزهای اول ماجرای گم شد‌ن او رسانه‌ای می‌شد‌، د‌ر صورت زند‌ه بود‌ن (که … د‌وم – ربود‌ن پیکر او: اما آیا پیکر رکن‌آباد‌ی برای سرویس‌های اطلاعاتی د‌ارای اهمیت است؟
ایا ابی زنده است یامرده – صفحه ۳ – مجله اینترنتی خبرجو
macho.ir/search/?q=ایا%۲۰ابی%۲۰زنده%۲۰است%۲۰یامرده&page=3
تسنیم/ معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه کشورمان اعلام کرد اطلاعات ما نشان می‌دهد غضنفر رکن آبادی هنوز زنده است و ما از عربستان سعودی می خواهیم تا او را زنده تحویل  …
جسد سفیر سابق ایران در لبنان شناسایی شد | euronews, اخبار
persian.euronews.com › اخبار › اخبار
۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – اخبار – خبرگزاری فارس گزارش داده است که جسد غضنفر رکن‌آبادی، سفیر … مجلس، پیشتر اعلام کرده بود که آقای رکن‌آبادی زنده بوده و از حادثه منا با …
موساد احتمالا شماري از فرماندهان و مسئولان ايراني را در منا ربوده است
www.bultannews.com › صفحه نخست › سیاسی
۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – این منابع تأیید کردند غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان جزو این افراد است. … مرد حسابی ۵۰۰ نفر ایرانی مرده …. اگر اسراییل فکر میکند با این کارها میتونه ایران رو به زانو دار بیاره سخت در اشباهند هیچ غلطی نمیتونن ….. آیا وجود یک فصل الخطاب در نظام حقوقی، قانونی و سیاسی کشور به معنی استبداد است؟
سخنان خواهر رکن آبادی درباره برادرش | پایگاه جوان انقلابی …
javanenghelabi.ir/news/36631.html
۲۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خواهر غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان گفت: عربستان مقصر … رفتیم در واقع این موضوع و این گمانه خیلی قوی تر شد که ایشان زنده است . . وی ادامه داد: عربستان وقتش درباره پاسخگویی در خصوص زنده بودن برادرم تمام شده و با توجه به … رفتیم این گمانه قوی تر شد و ادله ای نداشتند به اینکه ایشان مرده است.
رکن آبادی در عربستان بستری است – باشگاه خبرنگاران
www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی
۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، «غضنفر رکن آبادی» دیپلمات برجسته و سفیر سابق ایران در لبنان، به علت جراحت و شکستگی در یکی از بیمارستان‌های عربستان سعودی بستری شده است. … ایران در بیروت نشان می‌دهد که وی با همین نام و به صورت قانونی به همراه سایر حجاج … مرد ژله ای؛ کابوس شیرازی ها.
ابی زنده است یامرده – خبر ۲۴
www.khabar-24.com/search/?q=%25D8%25A7%25D8%25A8%25DB%258C…
امیرعبداللهیان: اطلاعات ما نشان می دهد “رکن آبادی” هنوز زنده است از عربستان می خواهیم او … می‌دهد غضنفر رکن آبادی هنوز زنده است و ما از عربستان سعودی می خواهیم تا او را زنده تحویل دهد. … این خواننده سرشناس با انتشار متنی درگذشت حبیب را تسلیت گفت. …. مجدد و بیوگرافی هدایت هاشمی -آکا · آیا می دانید ستاره ها چه شغلی را دوست داشتند؟
ایا ابی زنده است یامرده – مجله اینترنتی خبرایرونی
khabariruni.tk/search/?q=ایا+ابی+زنده+است+یامرده
تسنیم/ معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه کشورمان اعلام کرد اطلاعات ما نشان می‌دهد غضنفر رکن آبادی هنوز زنده است و ما از عربستان سعودی می خواهیم تا او را زنده تحویل  …
مرتضی رکن آبادی: برادرم احتمالا با مشارکت موساد و عربستان …
www.khabaronline.ir/detail/473424/World/diplomacy
۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – برادر غضنفر رکن‌آبادی در گفتگو با «نسیم» افزود: اینکه برادرم را … رکن آبادی تصریح کرد: اینکه دیده اند برادرم زنده در آمبولانس بوده، برای روز اول فاجعه منا است ولی این … آیا روسیه ائتلاف با ایران را به دلارهای نفتی عربستان خواهد فروخت؟ … است چون موساد و عربستان خیلی وقت بود که دنبال این دلیر مرد بودند تا او …
آخرین خبر از وضعیت “غضنفر رکن آبادی” – اتاق خبر ۲۴ – …
www.shahrekhabar.com/analysis/1443415380134940
۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … که «غضنفر رکن آبادی» از مفقودان معروف فاجعه سرزمین منا، پیدا شده است. … همچنین «پیش بهار» خبرنگار اعزامی صداوسیما نیز در ارتباط زنده با …
ماجرای زنده شدن دو ایرانی در حادثه منا/افزایش آمار کشته‌شدگان/ …
www.salamaneh.com › سرویس حوادث
۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ماجرای زنده شدن اولین حاجی کشته شده ایرانی در این حادثه را فرید مدرسی از … و مجروحین این حادثه دردناک کاملاً مشخص و اعلام شده است، با کمال تأثر و تألمی ….. نکته قابل توجه اینکه نام غضنفر رکن آبادی، سفیر سابق ایران در …. آیا این ارجحیت در مورد تمام داروها صدق می‌کند یا فقط داروهای خاص را از نظر شما شامل می‌شود؟
معجزه يخ ؛ مرده را زنده کرد
boroberast.rozblog.com/post/406/معجزه-يخ–مرده-را-زنده-کرد.html
۹ ساعت پیش – یخ معجزه ای که مرده را زنده کرد | العالم – لاودان. … پخش زنده آخرین …. آیا معجزه با قانون علیت منافات دارد؟ – جامع ترین … غضنفر رکن‌آبادی زنده است! ۳۵ .
آیا جواد رضویان مرده یا زنده است – خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=آیا%۲۰جواد%۲۰رضویان%۲۰مرده%۲۰یا%۲۰زنده%۲۰است&page=6
آیا جواد رضویان مرده یا زنده است ….. ما نشان می دهد «غضنفر رکن آبادی،» سفیر سابق ایران در لبنان، هنوز زنده است و ما از عربستان سعودی می خواهیم تا او را زنده بازگرداند.
جام نیوز :: JamNews – رکن آبادی را در اولین گروه دفن اجساد، …
www.jamnews.ir/detail/News/595521
۱۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، الدیار نوشت غضنفر رکن آبادی به مشکلی … هم اکنون سوال بی پاسخ این است که آیا رکن آبادی زنده است یا در میان …
معمای مفقود شدن رکن آبادی در منا پیچیده شد! – پایگاه خبری …
tnews.ir/news/ddb749706148.html
۱۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – *الجمهوریه : رکن آبادی زنده و در بیمارستان است ! به گزارش خبرایرانی، در همان روزهای اول ،روزنامه الجمهوریه چاپ لبنان اعلام کرده‌بود غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در …. آیا احتمال نقشه کشیدن برای ربایش یا ترور وی از همان بدو ورود به ایران غیر منطقی است ؟ … جنجال جدید درباره نخستین مرد باردار جهان/عکس (۱نظر).
آیا نام “رکن آبادی” در لیست حجاج قرار دارد؟ /العربیه ادعا کرد …
raaknews.com/18654/آیا_نام_%۵C
۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – شبکه العربیه در ادعایی عجیب اعلام کرد نام غضنفر رکن آبادی، سفیر سابق ایران در … دیپلمات ایرانی با نام دیگری و از راه غیر رسمی وارد عربستان شده است , شتاب زده …. دستگیری ۶۲ زن و مرد نیمه عریان در پارتی شبانه در بندرعباس!
برادر رکن آبادی: به گمان قوی، برادرم زنده است – فرادید
faradeed.ir/fa/news/6009/برادر-رکن-آبادی-به-گمان-قوی-برادرم-زنده-است
۱۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – رکن آبادی با بیان اینکه این شواهد گمانه قوی تری برای زنده بودن برادرم است … اما تریلر ها زنده و مرده را با هم می بردند و خیلی ها را هم زنده به گور کردند.
رکن‌آبادی زنده است! | الف – مهمترین اخبار ایران و جهان
vista.ir/news/29630340/رکن‌آبادی-زنده-است!
۱۸ ساعت پیش – شیخ الاسلام در پایان با اشاره به مسئولیت مهم شهید رکن آبادی در تصدی گری … پیکر غضنفر رکن‌آبادی شناسایی شد/ او در فاجعه منا از دنیا رفته است … آیا از امروز اینترنت در کشور ارزان می‌شود؟ … این مرد شب کودتا جلوی تانک خوابید …
گزارش همراهِ رکن‌آبادی از فاجعه منا – صراط
www.seratnews.ir/fa/news/304374/گزارش-همراهِ-رکن‌آبادی-از-فاجعه-منا
۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … مي‌كشيد و يك طرف ديگر هم مرحوم (غضنفر) ركن‌آبادي روي عده‌اي افتاده بود. … با آقايان ركن‌آبادي و آقايي‌پور به سوي جمرات راه افتاديم و تعدادي از دوستان هم با ما آمدند. …. به چند نفر كه اطرافم بودند آب دادم همه زنده شدند، تنها يك پير مرد ايراني بود … هل الايراني يعرف العربي؛ آيا از ايراني‌ها كسي هست كه بتواند عربي حرف بزند؟
خبرگزاری میزان | Mizan Online News Agency
www.mizanonline.ir/
سخنگوی شورای نگهبان پیرامون اینکه آیا قرار است در قانون روند احراز صلاحیت ها … آخرین اخبار از زنده بودن رکن‌آبادی بعد از فاجعه منا حکایت دارد/ چه بر سر … اطلاعات موثق و تایید شده‌ای به دست خبرنگار میزان رسیده که زنده بودن غضنفر رکن آبادی پس از …. از عناصر مرد داعش را به تصویر کشیده که با لباس های زنانه در حال فرار بودند.
مسئولین موضع محکمی در موضوع رکن آبادی ندارند / اگر …
qudsonline.ir/detail/News/321193
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – برادر غضنفر رکن آبادی گفت: تا این لحظه هیچ یک از مسئولین موضع … دنبال این هستند که بگویند رکن آبادی فوت شده است، تصریح کرد: با … وی در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد دستگاه های پیگیر در این قضیه راضی هستید یا خیر؟ … شواهد نشان می دهد رکن آبادی زنده است … «فتح الله گولن» مرد ۲۵ میلیارد دلاری!
“رکن آبادی” چه اطلاعاتی در اختیار داشت؟ – بینانیوز
www.binanews.ir › سياست
رتبه: ۵ – ‏۱ رأی
تصریح کرد: تعداد مفقودین حادثه منا کمی زیاد است. … صفی الدین» درباره اینکه آیا از حزب الله یا نیروهای مقاومت کسی مفقود شده است گفت: خیر. … لبنانی در بین مفقودین وجود دارد و البته پسر این زائر، عضو حزب الله و زنده است. … (مصادف با ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۵ م. … برچسب : آل سعود ،حادثه منا ،دیپلمات ایرانی ،غضنفر رکن آبادی ، لبنان.
لحظه به لحظه فاجعه منا از زبان همراه رکن‌ آبادی – شیعه نیوز
www.shia-news.com/fa/news/105468/لحظه-به-لحظه-فاجعه-منا-از-زبان-همراه-رکن‌-آبادی
۲۵ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بنده به همراه آقای رکن آبادی و مرحوم محمدرحیم آقایی‌پور معاون مدیر کل امور مجلس و … است که جناب آقایی‌پور به من پیشنهاد برگشت دادند، اما آقای رکن آبادی گفتند … بیدار شده‌ام، اطرافم پر از جنازه و افراد زنده و مرده بود، مرحوم آقایی‌پور را دیدم که … او را با همان وضع بردند و او هم جان سپرد، در آن لحظه آقای رکن آبادی را هم می‌دیدم که …
رکن‌آبادی زنده است! | خبر ۵
khabar5.com/News/1112862/b
۱۸ ساعت پیش – شیخ الاسلام در پایان با اشاره به مسئولیت مهم شهید رکن آبادی در تصدی گری … پیکر غضنفر رکن‌آبادی شناسایی شد/ او در فاجعه منا از دنیا رفته است … آیا از امروز اینترنت در کشور ارزان می‌شود؟ … این مرد شب کودتا جلوی تانک خوابید …
پورتال پرشین وی
www.persianv.com/
کورس جت اسکی ها در چالوس با مرگ خواهرزاده به خط پایان رسید+عکس … حرف های جنجالی جواد یحیوی در مورد مجریان زن و مرد تلویزیون ! +تصاویر …. آیا می دانستید سرکه سیب چقدر برای پوست و موی شما مفید است؟ … غضنفر رکن‌آبادی زنده است!
غضنفر رکن آبادی، در میان مفقودان منا – پارس نیوز
www.parsnews.com/بخش-اجتماعی-۵/۳۱۰۲۲۸-غضنفر-رکن-آبادی-در-میان-مفقودان-منا
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در پی فاجعه خونین در صحرای منا، غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان مفقود شده است. … مرتضی رکن آبادی، با تکذیب خبر یکی از خبرگزاری‌های لبنانی مبنی بر فوت … خدا نکنه انشالله زودتر پیدا بشن مرد شریفی هستن ایشون …. ایرانی همچنان آماده رزم · آیا اصلاح طلبان اشتباه مرگبارشان را تکرار می کنند؟
“صبح دنا” – ادعای مردم باز بودن احمدی نژاد!/ واکنش تند متکی به …
sobhedena.com/?p=25111
۱۳ ساعت پیش – رکن‌آبادی زنده است! … در میان آن‌ها نام غضنفر رکن ابادی دیپلمات باسابقه کشورمان هم به چشم می‌خورد. … که وی در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد است. …. و املش در مجلس در پاسخ به اینکه آیا حقوق‌های نامتعارف فقط مربوط به دولت روحانی است یا … مدیر مرد به یک زن در اتاق جلسه/ این زن به دادسرای تهران شکایت کرد/شوهرم با دختر …
خبرگزاری آريا – معماي مفقود شدن رکن آبادي در منا/ خصومت ميان …
aryanews.com/News.aspx?code=20151108135845513&svc=30
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خبرگزاري آريا-الديار نوشت غضنفر رکن آبادي به مشکلي بين عربستان … هم اکنون سوال بي پاسخ اين است که آيا رکن آبادي زنده است يا در ميان هزاران …
برچسب ها – زنده شدن مرده
www.fardanews.com/fa/tag/1/زنده%۲۰شدن%۲۰مرده
۱۰ ساعت پیش – زنده یا مرده اش ٦٨ ساله است سرکرده منافقین همراه… اعضای گروهک و اندیشه شان سال … آیا سرکرده منافقین به درک واصل شده است؟ / ۱۳ سال بی‌خبری از … فاجعه منا از زبان همراه «غضنفر رکن‌آبادی» در لحظات آخر. به سمت ۲۰۴ سرریز شدند ما هم …
پیکر «رکن آبادی» شناسایی شد – برترین ها
bartarinha.ir/fa/news/269826/پیکر-رکن-آبادی-شناسایی-شد
۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خبرگزاری مهر: سرانجام پیکر غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان که از مفقودان … ما قرار گرفته است و هم‌اکنون با حضور خانواده رکن‌آبادی در حال تطبیق دادن مستنداتی از … رکن‌‌آبادي در واکنش به اينکه مرحوم رکن‌آبادي تا لحظه آخر زنده مشاهده شده آيا در مورد اين مسئله …. حالا واقعا تو حادثه منا مرده یا بعدا کشتنش؟
وب‌گردی:رکن‌آبادی زنده است! | مجله اینترنتی کهلیک
kahlek.ir/index.php/news1662477
۱۷ ساعت پیش – رسانه سعودی حالی که لبنانی در ۷ ۱۳۹۴ شده “غضنفر آبادی از شدن حادثه منا یکی … با حدود ماه اتفاقات داده فاجعه و که وضعیت رکن مطرح اخیرا اوحدی سازمان و کشورمان اشاره جزئیات باختن آبادی جریان منا، است:”هنگامی رکن را آمبولانس دادند را اما داشت زنده …. خواننده گرامی آیا می دانستید شما هم می توانید از طریق نویسندگی یا …
رکن‌آبادی زنده است!
news.mwfpress.com/?p=116651
۱۷ ساعت پیش – آیا مشایی در نشست دفتر احمدی‌نژاد حضور داشت؟ ….. شیخ الاسلام در پایان با اشاره به مسئولیت مهم شهید رکن آبادی در تصدی گری سفارت ایران در لبنان و اطلاعات و اشراف بسیار زیاد وی به مسائل منطقه، … پیکر غضنفر رکن‌آبادی شناسایی شد/ او در فاجعه منا از دنیا رفته است …. ۷. این مرد شب کودتا جلوی تانک خوابید …
جام جهان نما :: رکن‌آبادی زنده است!
jjna.ir/news/94197/رکن‌آبادی-زنده-است!
۱۸ ساعت پیش – شیخ الاسلام در پایان با اشاره به مسئولیت مهم شهید رکن آبادی در تصدی گری … پیکر غضنفر رکن‌آبادی شناسایی شد/ او در فاجعه منا از دنیا رفته است … این مرد شب کودتا جلوی تانک خوابید … آیا از امروز اینترنت در کشور ارزان می‌شود؟
“رکن آبادی” چه اطلاعات محرمانه ای در اختیار داشته است؟ – …
fa.abna24.com/service/the-evidence-for-al-saud-incompetence/…/10/…/story.html
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – صفی الدین گفت: آقای رکن آبادی اطلاعات محرمانه زیادی از نیروی مقاومت … مورد اینکه آیا در خصوص مفقود شدن «غضنفر رکن آبادی» سفیر سابق ایران در لبنان اطلاعاتی دارید؟ … اینکه آیا از حزب الله یا نیروهای مقاومت کسی مفقود شده است گفت: خیر. … بین مفقودین وجود دارد و البته پسر این زائر، عضو حزب الله و زنده است.
رکن آبادی در عربستان ربوده شده است | مجله اینترنتی تو …
tozibae.ir/2015/11/رکن-آبادی-در-عربستان-ربوده-شده-است/
۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مرتضی رکن آبادی، برادر غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در … با کدام معیار شرعی و قانونی می گویند رکن آبادی مفقودالجسد است یا اینکه به شهادت رسیده است. … بعد از گذشت این مدت آیا خبر تازه ای درخصوص ایشان به شما ارائه شده است؟ … زنده بودند و به بیمارستان منتقل شدند، بحث ربوده شدن ایشان قوی است.
حواشی و متن مفقود شدن رکن آبادی/ گنج ایرانی کجاست!؟ – …
sedayiran.com/fa/news/…/حواشی-و-متن-مفقود-شدن-رکن-آبادی-گنج-ایرانی-کجاست
۲۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مراسمی که در آن هزاران حاجی با لباس احرام برای اجرای وظایف در منا به سمت پروردگارشان … در این بین زن،مرد،ایرانی، غیر ایرانی، همه و همه حضور داشتند ولی نکته ای که قابل تامل … است، ناپدید شدن یکی از دیپلمات های جمهوری اسلامی ایران به نام غضنفر رکن آبادی است. …. آیا قصوری توسط پزشکان در درمان کیارستمی رخ داد؟
برچسب ها – رکن آبادی – شهدای ایران
shohadayeiran.com/fa/tag/1/رکن%۲۰آبادی
غضنفررکن آبادی کرده است این گفتار تاکنون منتشر نشده بود… متن گفتار مرحوم … یادداشتی پیرامون دیدار خود با شهید غضنفر رکن آبادی دیپلمات… رکن آبادی فردی … آیا سعودی‌ها قلب رکن‌آبادی را درآوردند؟ اطلاعاتی در مورد … از اینکه آقای رکن آبادی در بیمارستان زنده بودند و… شایعاتی در … کلاهبرداری ۶۰۰ میلیونی مرد زن‌نما در تلگرام.
ادعای مردم باز بودن احمدی نژاد!/ پیشنهاد مضحک وزیر خارجه …
etefaghyeh.ir/new.aspx?id=11599
۱۴ ساعت پیش – کنایه قالیباف و روحانی به یکدیگر/ افشاگری درباره مدیریت اشرافی‌ «مرد سرخه‌ای»/ واکنش صالحی …. الاسلام و همچنین برخی اطلاعات موثق و تایید شده‌ از زنده بودن غضنفر رکن آبادی پس از … که وی در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد است. …. پاسخ به این سوال که آیا حقوق‌های نامتعارف فقط مربوط به دولت روحانی است یا در دولت …
آیا واقعا جسد مرحوم رکن آبادی پیدا شده است؟+عکس | سایت …
beroznews.com/do-really-dead-rokn-abadi-find/
” غضنفر رکن آبادی ” سفیر پیشین ایران در لبنان یکی از صدها قربانی فاجعه دوم مهرماه امسال در … دادند و همزمان با اعزام خانواده محترم دکتر رکن آبادی به مکه مکرمه این عکس ها برای تشخیص … پلیس راهنمایی و رانندگی به دست مرد عصبانی فلج شد + عکس.
رکن‌آبادی زنده است!
www.titreno.com/fa/news/1539699/رکن-بادی-زنده-است-
۱۸ ساعت پیش – شیخ الاسلام در پایان با اشاره به مسئولیت مهم شهید رکن آبادی در تصدی گری … پیکر غضنفر رکن‌آبادی شناسایی شد/ او در فاجعه منا از دنیا رفته است … آیا از امروز اینترنت در کشور ارزان می‌شود؟ … این مرد شب کودتا جلوی تانک خوابید …
انکار حضور رکن آبادی در عربستان از سوی منابع امنیتی …
www.ghasednews.com/…/6635-انکار-حضور-رکن-آبادی-در-عربستان-از-سوی-منابع-ام…
۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – این ادعا در حالی مطرح شده است که رکن آبادی پس از به قدرت رسیدن تیم ظریف … شد که بیمار همان ماجد الماجد است و مقرر شد که هر چه سریع‌تر زنده دستگیر یا حتی در صورت لزوم کشته شود. … نمی‌تواند خود را از این غم فارغ بداند · مرده و زنده را در کامیون می ریختند! … آیا انتخاب نام شهر برای یک تیم ورزشی اتفاق عجیبی است؟
خبرنامه صادق » خطای عجیب درباره رکن آبادی؛ وزارت امور خارجه …
isunews.ir/15702/خطای-عجیب-درباره-رکن-آبادی؛-وزارت-امور/
۱۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – جمعه ۰۱ مرد ۱۳۹۵ … آیا وزارت خارجه با این تحلیل که ممکن است اتفاقی عمدی برای رکن آبادی رخ دهد،نباید … تصویر حضور غضنفر رکن‌آبادی در پیاده روی اربعین سال گذشته در مسیر نجف به کربلا … قائم مقام وزیر امور خارجه: حاضرین در حادثه منا روایت می‌کنند رکن‌آبادی تا لحظه‌ انتقال به بیمارستان زنده بوده‌ است · فیلم| …
معمای مفقود شدن رکن آبادی در منا پیچیده شد! – Nividar نیویدار
www.nividar.com/news/56193ca15d34e23526330f03
۱۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – *الجمهوریه : رکن آبادی زنده و در بیمارستان است ! به گزارش خبرایرانی، در همان روزهای اول ،روزنامه الجمهوریه چاپ لبنان اعلام کرده‌بود غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان از … به نوشته العربیه، اگر حضور رکن‌آبادی با حجاج تأیید شود، سفیر (سابق ) به …. *آیا رکن آبادی به سرنوشت احمد متوسلیان دچار می شود؟ با …
مدارکی که تایید می کند حاج احمد متوسلیان زنده است | پایگاه …
osoolgerayan.com/titr3/news-id=65326
۱۶ ساعت پیش – سید حسن نصرالله در رابطه با ۴ دیپلمات ایرانی گفته است: “نشانه‌ هایی وجود … همچنین شهید غضنفر رکن آبادی سفیر پیشین کشورمان در لبنان در ۱۳ تیرماه … وی خاطر نشان کرد: سرنوشت حاج احمد متوسلیان و اینکه آیا وی زنده است باید هر چه …. در مخفیگاه ها فکر نمی کند چون مردن این شخصیت های برجسته و دارای اهمیت هیچ …
مدارکی که تایید می کند حاج احمد متوسلیان زنده است | پایگاه …
rishe.ir/news/24302
۱ روز پیش – سید حسن نصرالله در رابطه با ۴ دیپلمات ایرانی گفته است: “نشانه‌ هایی وجود دارد … همچنین شهید غضنفر رکن آبادی سفیر پیشین کشورمان در لبنان در ۱۳ تیرماه … وی خاطر نشان کرد: سرنوشت حاج احمد متوسلیان و اینکه آیا وی زنده است باید …. در مخفیگاه ها فکر نمی کند چون مردن این شخصیت های برجسته و دارای اهمیت هیچ …
برچسب ها – زنده اند – عقیق
https://aghigh.ir/fa/tag/35/زنده%۲۰اند
آیا اگر کسی تمام سوره را بخواند نفعی از این… کند آن که بی … زنده است یا مرده, زنده یا مؤمن است یا کافر. … مرتضی رکن آبادی برادر غضنفر رکن آبادی از احتمال زنده.
ناگفته های ماجرای جان باختن حجاج و رکن آبادی در ایندیپندنت – …
www.iscanews.ir/news/653748
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – غضنفر رکن آبادی ، دیپلماتی با هوش و هرازگاهی خوش مشرب بود که به با دقت و همراه با … به هر حال رکن آبادی دست کم در آن دوره مرد خوش اقبالی بود. … آیا آنچه که در منا رخ داد واقعا یک حادثه هولناک بود، فاجعه ای عظیم که در آن شمار زیادی از …
خبرگزاری تسنیم – ماموران سعودی زائران زنده را به عنوان مرده …
www.tasnimnews.com/fa/news/1394/08/24/917186/فاجعه-منا-عمدی-بود
۲۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – قاضی عسکر نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت با حضور در دانشگاه تهران توضیحاتی درباره فاجعه منا ارائه داد. … آیا اساساً این نحوه اداره حج از نظر علمی صحیحی است؟ …. دیدار سردار نقدی با خانواده غضنفر رکن آبادی و مرحوم احمد حاتمی …
پوستر / آیا رکن آبادی به متوسلیان پیوست؟! – رهیاب
rahyabnews.com/fa/news/85416/پوستر-آیا-رکن-آبادی-به-متوسلیان-پیوست
۱۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پوستر / آیا رکن آبادی به متوسلیان پیوست؟ … در سال های اخیر و همزمان با مسئولیت رکن آبادی در کشور لبنان بازخوانی شود. در شرایطی که از ساعات اولیه انتشار خبر حادثه منا، سرنوشت نامعلوم غضنفر رکن آبادی، یکی از دیپلمات های سرشناس ایرانی … مذاکره مرد دکل های نفتی برای چند شرکت رقیب به طور همزمان/ عضویت …
گوزل بعد از مردن دو باره زنده میشود – کوپه
www.koupeh.com/search/گوزل-بعد-از-مردن-دو-باره-زنده-میشود
آیا نوشیدن آب ، باعث درخشندگی پوست میشود ؟ … قشقاوی: زنده دیده شدن “رکن آبادی” در منا یقینی است … ایران، در مصاحبه با این شبکه گفت: اطلاعات ما نشان می دهد « غضنفر رکن آبادی،» سفیر سابق ایران در لبنان، هنوز زنده است و ما از عربستان سعودی می …
فرهنگ غرب با کدام حرف عرفانی توانسته میلیون‌ها انسان را …
hamejoo.ir › مذهبی
۱ ساعت پیش – محبت وقتی زیباست که همان‌طور که ابدی است، ازلی هم باشد، محبت به خدا که همان مصداق … فرهنگ غرب با کدام حرف عرفانی توانسته میلیون‌ها انسان را فریب دهد؟ … وقتی از پیامبر (ص) دلیل این‌همه عبادت را می‌پرسیدند می‌فرمود: «آیا بنده شکور نباشم؛ أَ لَا …. مجوز واردات به‌جای یارانه · غضنفر رکن آبادی زنده است و اسیر شده!
کمی با خودتان صادق باشید/ در آینه نظری بیافکنید تا بدانید …
www.ourpresident.ir/…/کمی-با-خودتان-صادق-باشید-در-آینه-نظری-بیافکنید-تا-بدا…
۱۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – بد نیست با خودتان صادق باشید و از این ولایت ولایتی که از دهان امثال شما نمی‌افتد، تعریفی ارائه دهید، آیا این ولایت منظور ولایت امثال شما است یا منظورتان نظرات رهبر انقلاب … یا نه گفت” آقای احمدی نژاد یک نفری بود که عوضی رفت، مرد و تمام شد. …. فلسطین/گفتاری منتشرنشده از مرحوم غضنفر رکن آبادی به‌مناسبت …
برچسب ها – زنده – ناطقان
nateghan.ir/fa/tag/12/زنده
رکن آبادی زنده است اما باید توجه داشت که تاکنون… کد خبر: … بدبنال انتقادات مطرح شده، صدا و سیما شکایت از ۲نماینده را تایید کرد/ با این رویه، دولت باید چند شکایت از سرافراز مطرح کند؟ … و افراد زنده و مرده بود مرحوم آقایی پور را. … این تاکید کردند که شاهدان “غضنفر رکن آبادی” را زنده. … است که آیا رکن آبادی زنده است یا در میان.
فعل حرام ۳ جوان سعودی با اپلیکیشن “پوکمون‌گو”!
iusfestivals.ir/1/
در عکس های آپلود عکس مرد ۶۵ ساله همزمان با پیروزی انقلاب در ایران نبوده و در قاره‌ای دور درس می‌خوانده اما …… آیا “رکن آبادی” آخرین قربانی بی احتیاطی کشور است؟ … غضنفر رکن آبادي، سفير سابق ايران در لبنان، علي اصغر فولادگر، رئيس دفتر مطالعات …
امیرعبداللهیان: رکن‌آبادی هنوز زنده است – رسانه ی خبری وبلاگی
msiem-rzb.rasanetv.ir/list/list/انسانیت+هنوز+زنده+است.html
آیا حسن خمینی «یک خانواده محترم» را دیده است؟ … سریعترین مرد دنیا آسیب دید … معاون وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد رکن‌آبادی هنوز زنده است و از عربستان خواست وی را … ایران، در مصاحبه با این شبکه گفت: اطلاعات ما نشان می دهد «غضنفر رکن آبادی،»  …
ریاض رکن آبادی را زنده به تل آویو تحویل داده است | جستجو | …
www.langarnet.ir/list/ریاض+رکن+آبادی+را+زنده+به+تل+آویو+تحویل+داده+است.html
جارو فندکی ماشین دارای ابعاد کوچکی می باشد ، بسیار سبک است ، به راحتی در … که «غضنفر رکن آبادي» دیپلمات ایرانی و سفیر پیشین ایران در لبنان همچنان زنده است ….. من می‌میرم از این آب مسموماما اونکه مرده از عشق تا قیامت هرلحظه زنده استمن می‌میرم از این …. مشخص نیست چرا متولیان شبکه ۳ و سیما به این تصمیم خنثی رسیده اند و آیا  …
آیاحاج احمدهنوز زنده است؟؟؟؟؟ – رهروان بصیرت
rahrovaneba30rat.kowsarblog.ir/?p=229920&more=1&c=1&tb=1&pb=1
۳ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – وزیر دفاع: حاج احمد متوسلیان زنده است وزیر دفاع گفته است: سردار احمد متوسلیان و ۳ … که مرگ من زودتر است یا مرگ (حضرت) علی، حاضرین گفتند: راهی نیست، معاویه گفت: من این … گفت: معاویه مرده است. …. آیا ایران فقط تهران است! … پیش از این نیز مقامات متعددی از ایران از جمله شهید غضنفر رکن آبادی سفیر پیشین …
رکن آبادی پس از فاجعه منا زنده بود – ۳ – دبلیوخبر
wwwkhabar.ir/key/3/رکن-آبادی-پس-از-فاجعه-منا-زنده-بود
رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه علت اصلی واقعه منا بی‌کفایتی پلیس رژیم آل‌سعود بود، … غضنفر رکن آبادی زنده است – هنوز تصمیمی برای حضور در نشست وین …. اوحدی: از سرنوشت ۶۹ مفقود ایرانی فاجعه منا، هیچ خبری نداریم/ آیا مفقودان، زنده هستند؟ …. تحقیقی در این باره انجام شده است که زمان مردن فرد را بعد از زنده به گور شدن …
ایران مطلب
iranmatlab.ir/
غضنفر رکن آبادی زنده است و اسیر شده! … ۵ علامتی که نشان می‌دهد یک مرد هیچوقت به شما. … آیا ازدواج خوب است ؟ … زیباترین آثار نقاشی با نور +تصاویر …
عکس اجساد حادثه فرانسه – اخبار شهر ما
ourcitynews.com/post/?q=عکس+اجساد+حادثه+فرانسه
از داخل این کانتینر ۹۵ نفر و اجساد ۱۹ نفر را که بر اثر خفگی مرده بودند، کشف کردیم.انتهای پیام/ ….. غضنفر رکن آبادی زنده است و اسیر شده! کنایه دوباره مورینیو به …
۸ – دانلود جدید ۹۵
iranfun.in/page/8
وی با اشاره به اینکه رکن آبادی هنگام فاجعه منا زنده به بیمارستان منتقل شده است افزود: … منا هنوز از سرنوشت ۲۸ زائر ایرانی از جمله غضنفر رکن آبادی سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران … اساسي با هم ندارند (براي مثال مرد فرزند مي‌خواهد ولي خانم مخالف است)، مي‌توانند به شروع و يا …. کرامتی در پاسخ به این سوال که آیا فوتبال نگاه می کنید؟
پایگاه اطلاع رسانی مسجد دانشگاه رودهن – اخبار > نیویورک …
iauh.masjedun.com/?fkeyid=&siteid=293&pageid=45004&newsview…
۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … انسان بودن و از فقر و بيچارگي مردن هزار بار بهتر است از پستي و بي عاطفه بودن. … غضنفر رکن آبادی، سفیر سابق ایران در لبنان و یکی از افراد کلیدی در … شاهدان تایید کرده اند که وی تا زمانی که با یک آمبولانس سعودی برده شد، زنده بوده است. … مقامات ایرانی اکنون آشکارا به این می اندیشند که آیا رکن آبادی و دیگر …
پخش مستند زندگی شهید غضنفر رکن آبادی تلویزیون – دانلود
wikima.ir/post/?q=پخش+مستند+زندگی+شهید+غضنفر+رکن+آبادی+تلویزیون
پخش مستند زندگی شهید غضنفر رکن آبادی تلویزیون … در این طرح قرار است با بهره گیری از تجهیزات کاملا. … ایشان اگر همچنان زنده بودند چه اعتقادی داشتند، ولی همین صحبت ها توانست بحث مرده ای را … آیا این رنگی است که شما از دریا تصور می کنید؟
زنده رود | سایت تفریحی فان کده – Part 87
mefun.in/post/زنده-رود/page/87/
۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – زنده شدن مرده در هنگام مراسم دفن زنده شدن مرده مرده ای که زنده شد اتفاقی عجیب هنگام دفن. … شرکت گالوانیزه زنده رود با سال سابقه آماده ساخت و تولید انواع …. و معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه درباره وضعیت غضنفر رکن آبادی و احتمال زنده … رسیده، رکن آبادی زنده است و در اختیار رژیم صهیونیستی قرار گرفته است!
انجمن صنفی کارفرمایان انبوه سازان استان تهران – atraki
irmpha.com/انجمن/اعضای-انجمن/اعضای-حقوقی/itemlist/user/560-atraki.html?start…
… روزنامه لبنانی الدیار با اشاره به مشخص نشدن وضعیت غضنفر رکن آبادی، سفیر … اکنون سوال بی پاسخ این است که آیا رکن آبادی زنده است یا در میان هزاران نفری است که ….. که پیش از این رئیس شرکت قدرتمند گازپروم‌مدیا بود، روز پنجشنبه مرده است.
آبان ۱۳۹۴ – sorena – blogfa.com
sorena1345.blogfa.com/1394/08
در ادامه این مقاله آمده است: با این حال اجازه بدهید درباره پاریس صحبت کنیم. … کردند که شاهدان “غضنفر رکن آبادی” را زنده و در سلامت سوار بر یک آمبولانس مشاهده کرده اند. پانوراما الشرق الاوسط می نویسد: عربستان سعودی در آغاز منکر ورود “رکن آبادی” …. به عقیده دانشمندان، اگر پلوتو یک جرم فضایی مرده باشد می بایست که انبوهی از حفره های …
زنده | سایت تفریحی فان کده – Part 55
topfun.in/post/زنده/page/55/
۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – زنده شدن مرده در هنگام مراسم دفن زنده شدن مرده مرده ای که زنده شد اتفاقی عجیب هنگام دفن. …. ارتباط پاسخ آقای پورمحمدی با پرسش مجری، آیا به معنای تشدید تعطیل کردن برنامه های زنده است؟ …. قشقاوی: به یقین رسیدیم که رکن آبادی زنده است … امور خارجه، زنده دیده شدن غضنفر رکن‌آبادی (سفیر سابق ایران در لبنان) را در …
۱۰ عکس که لحظاتی قبل از فاجعه گرفته شده – ویوا تفریح
vivatafrih.ir/search/?q=10+عکس+که+لحظاتی+قبل+از+فاجعه+گرفته+شده
در میان جان‌باختگان این فاجعه نام «غضنفر رکن آبادی» سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان …. آیا حقوق های نجومی برخی مدیران قانونی است؟ … وزارت کشور و دادستانی این موضوع را انکار می کنند و سازمان بازرسی می گوید: نمی دانیم زنده است یا مرده.
برچسب ها – غضنفر رکن آبادی – صفحه نخست
۹۴٫۱۸۲٫۱۴۶٫۱۲/fa/tag/2/غضنفر%۲۰رکن%۲۰آبادی
فوتبال و فوتسال · جداول ورزشی و نتایج زنده · فیلم‌های ورزشی · توپ و تور · پایه و آبی · کشتی و رزمی …. میلادی است غضنفر رکن آبادی کارشناس سیاست خارجی در این. … آيا آرمان ما به سانتريفيوژ وصل است؟ … پتانسیل مبارزه با صهیونیست‌ها در کرانه باختری بیشتر از غزه است …. در اینجا مجازات رانندهای متخلف مرده شوری است + فیلم.
جهانی میلیون ایرانی كردند دولت كشته میلیون ایرانی دولت …
far54.rozanak.ir/…/جهانی-میلیون-ایرانی-كردند-دولت-كشته-میلیون-ایرانی-دولت-ایران-…
آیا می دانید هولوکاست واقعی در ایران رخ داده است؟ … صبح كه چشمم رو باز كردم چند ثانیه طول كشید تا انالیز كنم كه اون واقعی بود یا این! … خودش هم میدونست مرده اما زنده بود. … از فوت قاری اول قران حسن حاجی حسنی كارگر و دیپلمات ایرانی ركن ابادی هم مطرح می ….. تاکید کرد: اگر دولت عربستان نتواند فرضیه شهادت غضنفر رکن‌آبادی را اثبات …
مدارکی که تایید می کند حاج احمد متوسلیان زنده است/ اسرائیل …
www.akairan.com/havades-akhbar/khabarrooz/news201672313422258264.html
۱۱ ساعت پیش – سید حسن نصرالله در رابطه با ۴ دیپلمات ایرانی گفته است: “نشانه‌ هایی وجود دارد … همچنین شهید غضنفر رکن آبادی سفیر پیشین کشورمان در لبنان در ۱۳ تیرماه … وی خاطر نشان کرد: سرنوشت حاج احمد متوسلیان و اینکه آیا وی زنده است باید …. در مخفیگاه ها فکر نمی کند چون مردن این شخصیت های برجسته و دارای اهمیت هیچ …
پایگاه خبری الف – آخرين عناوين اجتماعی :: نسخه کاملآرشیو …
alef-ejtemaei.wikifeed.ir/
آیا دولت در مطب پزشک تعرفه برق را بر اساس ۱۰ درصد افزایش تعرفه‌های درمان می‌گیرد؟ ….. این مرد گفت: همسرم آمریکایی است و من در آمریکا با او آشنا شدم و ازدواج کردم. …… با شهید «غضنفر رکن آبادی» دیپلمات و سفیر پیشین ایران در لبنان می نویسد: …
پایگاه خبری الف – آخرين عناوين اجتماعی :: نسخه کاملآرشیو …
alef-ejtemaei.sotiba.ir/
توطئه خانوادگيشكي نبودكه مرد جوان به قتل رسيده، اما چهكسي دست به جنايت زده بود؟ …… C.۱۵ — آیا موسسات مالی آمریکا می توانند از جمله با افتتاح یا حفظ حساب …… روشن است که [شهید] غضنفر رکن آبادی، دیپلمات با وقار ایرانی که همواره از مرگ و شهادت …
[PDF]وقاحت سعودی – روزنامه وطن امروز
www.vatanemrooz.ir/Newspaper/PagePDF/21240
شده است. – در مذاک رات ثاب ت کردی م روی میز ایران. چیزی جز اخالق، منطق و دفاع مشروع از خود. نیست که در نهایت … دستگاه قضایی کشور با تسلیت حادثه غم بار منا به. خانواده جان …. آیا به راس تی س اختار تمام. تحریم ها …. آن بودم که هزاران نفر از حاجیان مرده و زنده به هم. گره خورده …. غضنفر رکن آبادی، سفیر س ابق ایران در.
لحظه مردن حاج کاظم سریال برادر – دوستی
۲sti.ir/search/?q=لحظه%۲۰مردن%۲۰حاج%۲۰کاظم%۲۰سریال%۲۰برادر&page=238
همچنین لازم است یادی کنیم از زنده یاد استاد محمد نوری که این اشعار را با صدای تکرار نشدنی و … آیا ممکنه براى این شخص مشکل جسمى اى پیش بیاد که مانع ازدواجش بشه؟ …. در میان جان‌باختگان این فاجعه نام «غضنفر رکن آبادی» سفیر سابق جمهوری اسلامی  …
غضنفر رکن‌آبادی، سفیر سابق ایران در لبنان به اسرائیل …
khabar1.com/?p=14945
۲۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – او مدعی است مقامات سعودی غضنفر رکن‌آبادی را به اسرائیل تحویل داده‌اند. … رکن آبادی ، دیپلمات و سفیر سابق ایران در لبنان همچنان زنده است و … مورد رکن‌آبادی مطرح شده، صحت ندارد و فعلا نمی‌توان در مورد زنده بودن یا جان … اسلامی در مرقد خمینی، و جشن و شادی مردم در شمال خمینی واقعا مرده است؟ … آیا اسلام موجب آزادی زنان شد؟
دو تصویر کمتر دیده شده از خاتمی و مرحوم عسگراولادی | News …
newsfile.ir/news/دو+تصویر+کمتر+دیده+شده+از+خاتمی+و+مرحوم+عسگراولادی
یک تصویر معروف را حتما شما هم مثل من بارها و بارها دیده اید: دو مرد به دنبال یافتن الماس … مرحوم غضنفر رکن‌آبادی سفیر سابق کشورمان در لبنان و از جان باختگان فاجعه منا با حضور اقشار … ای ایران ثابت کرد پیکری که به ایران آمد برای غضنفر رکن‌آبادی است. …. آیا از بستن و گره زدن کفش هایتان در هنگام عجله و شتاب تنفر دارید؟ آیا از …
[PDF]نهایی شدن موضوع تبادل سوخت هسته ای بین ایران و روسیه – …
khorasannews.com/Newspaper/PagePDF/2018
مورد برجام باید گرفته شود موضع مقام معظم رهبری است، با. موضع گیری نهایی … وگوی زنده تلویزیونی با بخش خبری نیمروز روز گذشته. اعالم کرد. …. شد،مشخص کرد که غضنفر رکن آبادی درجریان حادثه. منا توسط …. آیا آن را یک پیروزی می دانند که بر اساس آن، به اهداف. ضروری خود … می گویند کشته شده یا مرده است، چنین نیست.« عالء الدین …
خواهر رکن آبادی: عربستان راجع به سرنوشت برادرم باید …
www.pajvak.com/…/خواهر-رکن-آبادی-عربستان-راجع-به-سرنوشت-برادرم-باید-پاسخگو-…
۲۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خواهر غضنفر رکن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان گفت: عربستان مقصر است … ایران رکن آبادی درباره سرنوشت برادرش در عربستان در گفت وگو با … در واقع این موضوع و این گمانه خیلی قوی تر شد که ایشان زنده است . … رفتیم این گمانه قوی تر شد و ادله ای نداشتند به اینکه ایشان مرده است. …. آیا انسان ذاتا شرور است؟
۱۵سرلشکر ایران + عکس – صاحب نیوز
sahebnews.ir/27944/14-سرلشکر-ایران-عکس.htm
۲ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – البته شهید صیاد شیرازی با شهادت خود و ارتقا به درجه سپهبدی از این حیث ….. اینقدر این مرد بزرگوار بود که ناخوداگاه واسه عکسش احترام گذاشتم. ….. آیا به نظر شما درسته . …… یه نفرم سرلشکر فیروز ابادی که اون نه ارتشی هست نه سپاهی اون فرمانده …. ارتش اساس و رکن استقلال کشور است،خدا بچه های ارتش رو حفظ کنه که …

 
 
جستجوهای مربوط به آیا غضنفر رکن آبادی زنده است یا مرده؟
آمار نهایی کشته شدگان منا

تعداد کل کشته شدگان منا

علت حادثه منا

حادثه منا در قران
حادثه جرثقیل مکه

سایت حج و زیارت

فاجعه منا

 
 
۱
۲
۳
 

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A