خانه » جدیدترین اخبار ورزشی » چرارفتارامروز برخی رزمندگان دفاع مقدس باگذشته شان تعارض دارد؟علم الهدی پاسخ داد

اطلاعیه سایت

چرارفتارامروز برخی رزمندگان دفاع مقدس باگذشته شان تعارض دارد؟علم الهدی پاسخ داد

چرارفتارامروز برخی رزمندگان دفاع مقدس باگذشته شان تعارض دارد؟علم الهدی پاسخ داد


نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی و برخی ناهمواری‌ها برای اقشار آسیب پذیر روز به روز در حال اضافه شدن است، رکود و بیکاری و گرانی و مشکلات معیشتی و کاهش نرخ پول ملی را نیز اضافه کنید که همه مردم را محاصره کرده است.
به گزارش تسنیم، آیت الله سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد مقدس در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: محور زندگی انسان بندگی خداوند است و همین عبودیت زندگی انسان را از سایر موجودات جدا می‌کند، زندگانی ما گاهی با بندگی خدا تعارض پیدا می‌کند، اما در هر دوره از زندگی این تعارض به شکل خاصی است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی بیان کرد: یک جوان در جوانی‌اش باید به جنگ خواسته‌های خود برود و از عبودیت خداوند برای خود یک فیلتر بسازد و خواسته‌های شهوانی را از این فیلتر بگذراند و آنچه باب میل خداوند است را اجرا کند و آنچه را که با عبودیت خداوند سازگار نیست کنار بگذارد.

آیت الله علم الهدی ادامه داد: خیلی از ریزش‌های انقلاب هم در دوره میانسالی افراد می‌بینیم، جوان در دوران هشت سال دفاع مقدس، دلخواه‌های خود را کنار می‌گذارد و در شب عملیات در زیر باران آتش پیش می‌رفت اما همان جوان اکنون به دوره میانسالی رسیده و دست به کارهایی می‌زند و در عرصه‌هایی از اشتغال و اقتصاد وارد می‌شود که با آن آتش بار شب عملیات اصلاً سازگار نیست و این بخاطر این است که در دوره میانسالی تعارض با بندگی و عبودیت پروردگار در عرصه تامین نیازهای زندگی است.

آیت الله علم الهدی ادامه داد: مگر فروش نفت رشد اقتصادی است؟ اگر این‌گونه است پس عربستان سعودی رشد اقتصادی‌اش از همه دنیا بیشتر است. پول نفتی که فروختید چه شد؟ مشکل ما در انتقال پول نفت به داخل کشور و صرف آن بود.

وی بیان کرد: مردم ما باسواد هستند، در حوزه‌های علمیه پیچیده‌ترین مسائل اقتصادی در حال تعلیم و تعلم است، توجیه باید باورپذیر باشد.

 

۱۳۹۵-۱۰-۰۳
سیاستمنبع مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
جدیدترین های 95
عکس