خانه » جدیدترین اخبار ورزشی » در جلسه مهم وزیر با استقلالی ها چه گذشت؟

اطلاعیه سایت

در جلسه مهم وزیر با استقلالی ها چه گذشت؟

در جلسه مهم وزیر با استقلالی ها چه گذشت؟


وزیر ورزش و جوانان در دیدار با اعضای هیات مدیره استقلال گفت: همدلی ها باید در این مجموعه مدیریتی باید بیشتر شود و ثبات و آرامش نیاز جدی استقلال است.

به گزارش ۲۴ و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در دیدار با مدیر عامل و هیات مدیره باشگاه استقلال همدلی و همراهی را برای اداره بهتر استقلال خواستار شد و اظهار داشت: با هماهنگی و همدلی و یکپارچگی هیات مدیره ، مدیر عامل ، سرمربی ، اعضای تیم و البته هواداران ، استقلال روزهای موفق تری خواهد داشت.

وی ادامه داد: الان هدف اصلی همه باید موفقیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر باشد.

وزیر ورزش و جوانان خطاب به مدیر عامل و اعضای هیات مدیره گفت: نشستها و توافقات در استقلال بیشتر باشد و تاکید جدی دارم که هیات مدیره و مدیر عامل و مجموعه مدیریتی استقلال حامی یکدیگر و یک جهت با صبر و تحمل بیشتر حرکت کنند.

سلطانی فر از مدیر عامل و هیات مدیره خواست تصمیمات احساسی نگیرند و گفت: ذات فوتبال همین نوسان هاست و هنر مدیران فوتبال هدایت مناسب و عقلانی و منطقی بحرانها خواهد بود.

وی ادامه داد: جریان عمومی مدیریت تیم با تدبیر و حوصله و بررسی باشد و تحت هیچ عنوان تنش را زیاد نکنیم.

وزیر ورزش با اشاره به مشکلات به ارث رسیده به مجموعه مدیریتی استقلال در حال حاضر گفت: برای حل مشکلات و خصوصا بدهی ها زیاد باید برنامه و زمان بندی لازم را برای حل آنها در نظر بگیرید به ویژه در موضوع قرار دادها بسیار شفاف و روشن عمل کنید

سلطانی فر افزود: معنی ندارد بخش مهمی از بدهی های گذشته مالیات بازیکنان و سرمربی باشد و تحت هیچ عنوان باشگاه عهده دار پرداخت مالیات افراد نشود.

وزیر ورزش و جوانان به بازی حساس و مهم استقلال در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا نیز اشاره کرد و گفت: الان تمرکز مدیریت و کادر فنی روی این بازی باشد و استقلال سهمیه را بدست بیاورد و ازا عتبار فوتبال  ایران دفاع کند.

مسعود سلطانی فر درباره وظیفه سخنگویی باشگاه گفت: آقای افتخاری به عنوان مدیرعامل سخنگوی باشگاه است و بیان مواضع استقلال در همه موارد مربوط به رسانه ها بر عهده ایشان است.

وزیر ورزش و جوانان به موقعیت هیات مدیره در قبال استقلال هم پرداخت و گفت: برای همه موارد فنی و مدیریتی استقلال بایستی هیات مدیره در جریان باشد و همه در مقابل مسایل و مشکلات استقلال مسئول هستند.

سلطانی فر از نشست خود با مسئولان سازمان امور مالیاتی برای دو تیم استقلال و پرسپولیس در آینده نزدیک نیز خبر داد و گفت: از این دو تیم حمایت می کنیم و در موضوع بدهی های مالیاتی انباشته شده در آینده نزدیک جلسات مهم و موثری برای حل این موضوع خواهیم داشت و از اختیارات قانونی خود برای حل این مشکل استفاده خواهیم کرد

وزیر.ورزش و جوانان در ادامه نشست یک ساعته خود با مدیر عامل و هیات مدیره استقلال درباره اهمیت آکادمی این باشگاه نیز صحبت کرد.

سلطانی فر گفت: استعداد یابی و تربیت و پرورش بازیکن نو جوان و جوان در آکادمی استقلال و پرسپولیس مهم است و باید نه تنها به عنوان پشتوانه تیم های رده بالاتر باشگاه بلکه به عنوان تامین بازیکنان آینده دار برای سایر تیم های فوتبال  کشور نیز برنامه داشته باشد

وزیر.ورزش و جوانان از نظارت بیشتر و ویژه بر کیفیت و عملکرد اکادمی این دوباشگاه و سایر مدارس خصوصی فوتبال  در آینده نزدیک نیز خبر داد.

۱۳۹۵-۱۰-۰۴
ورزشمنبع مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
جدیدترین های 95
عکس