خانه » سایت اخبار » دانلود فیلم زمان گذاشتن هاشمی رفسنجانی درون مقبره اش

اطلاعیه سایت

دانلود فیلم  زمان گذاشتن هاشمی رفسنجانی درون مقبره اش

دانلود فیلم زمان گذاشتن هاشمی رفسنجانی درون مقبره اش


دانلود فیلم  زمان گذاشتن هاشمی رفسنجانی درون مقبره اشدانلود فیلم  زمان گذاشتن هاشمی رفسنجانی درون مقبره دانلود فیلم  زمان گذاشتن هاشمی رفسنجانی درون مقبره اشفیلم  زمان گذاشتن هاشمی رفسنجانی درون مقبره اشدانلود فیلم  زمان گذاشتن هاشمی رفسنجانی درون مقبره اشدانلود فیلم  زمان گذاشتن هاشمی رفسنجانی درون مقبره اش

هاشمی رفسنجانی ، تشییع پیکر هاشمی رفسنجانی در مرقد امام

Oct 20, 2012 – … کردم، بیرون برای تشییع و خاکسپاری اش صحرای محشری به پا بود. … زمان استراحت شد و رفتیم برای آماده شدن و رفتن. …. اجر شما با آقا امیرالمومنین شخصیت بنده کلا جوری هست ک فوق العاده در مورد قبر ،مرده،غسالخانه و. … منزل پدری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ثبت ملی می‌شود … نظر مراجع در مورد کلاه‌گیس زنان در فیلم‌ …

May 24, 2011 – داغ‌ترین‌ها: آیت الله هاشمی رفسنجانی. Loading. … این فیلم در زمان شهادت این بزرگوار گرفته شده است ومربوط به ۱۳ سال بعد نمی باشد با تشکر.

Jul 27, 2014 – پسر بزرگتر شاه، که در زمان سلطنت پدرش ولیعهد بود، هم آمد و به من سلام … به و بداره الارض»( قصص / ۸۱) او را و ثروتش را به درون زمين برديم. ….. همه بهت احترام گذاشتن. …. پسر عمه اش که فرهنگسرا و موزه بسازه انگاری مهندس قحطی بود تو مملکت نه … شده رضاشاه است)، جنازه رضاشاه را در مقبره بزرگی در شهرری دفن کردند.

Dec 4, 2013 – پس از فراغ از نماز برمي‌داشت و بر زانو مي‌نهاد، تا اينكه از تعمير قبر و … چرا از وقتي که در صد سال گذشته عکس و فيلم به زندگي مردم راه پيدا … فقط بايد منتظر بود امام زمان عج تشريف فرما شود تا زيارت ناحيه و شرح … بعد هم حقانیت دین و مرام شیعه به این چیزا نیست اینو گذاشتن برا ….. باعث و بانی اش یهود عنود است

فیلمی از بررسی اعمال انسان و انداختن نامه اعمال به گردن میت و فشار قبر که همه در شب اول قبر اتفاق می افتد. … ( برای درک حقیقت این فیلم، آن را دانلود کنید ). شهر محبت … روایتی از زندگی مرحوم هاشمی رفسنجانی روایتی از زندگی مرحوم هاشمی رفسنجانی روایتی از زندگی مرحوم هاشمی رفسنجانی … تاريخ بارگذاری : ۱۳۹۱/۰۱/۱۴ زمان : ۰۳′:۲۱”.

Oct 11, 2012 – بخوانید روایت شهید محمدرضا حقیقی، شهیدی كه در قبر خندید. … یادم هست یك روز دوستان مادربزرگش به خانه ما آمده بودند، آن زمان محمدرضا حدودا چهار …. در سومین سال مفقودی اش بود كه از دانشگاه امام صادق(ع) نامه ای دریافت شد كه از …. منزل پدری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ثبت ملی می‌شود … حاشیه‌نگاری بر اعلام ۵ تایی فیلم فجر.

May 13, 2013 – امام زمان زودتر بیا چشم به راهتم به خدا قسم دیگه دارم از پوست خودم بیرون میام. …. اگه این فیلم دانلود نمیشه به دو دلیله: یکی این که دست یه آدم مریض و بد احوال نیوفته. …. وقتی اسم گردانهاشون رو گذاشتن شمر وعمر سعد و کوفت و درد وزهرمار انتظار …. این وهابی ها به خدا جنازه معصوممون رو از تو قبر در میارن و با قبر به اتش …

Oct 20, 2012 – زمان استراحت شد و رفتیم برای آماده شدن و رفتن. … خانم سیادتی یکی از همکارام رو همراه کردم و رفتیم قطعه ۲۴ گلزار مقدس شهدا و قبر شهید محمد جهان آ را. …… ولی ضمانت ابدی بودن نداره چون ادامه اش دست خودانسانه وغیرازاین هم نبایدباشه بایدمراقب بودحتی توزمینه … آیت الله هاشمی رفسنجانی به ملکوت اعلی پیوست +ویدیو.

قبرش تا هر كجا چشم ببيند فراخ و گسترده مى گردد، و از فشار قبر در امان مى ماند. … به عذاب و پاداش روح‌اند و يا معتقد به عذاب و پاداش روح در جسم برزخي اش هستند. …. تمام جانشینان احتمالی هاشمی رفسنجانیفیلم: دلیل اصلی فوت دنیا فنی زاده مشخص شد …… میخواهم با گذاشتن این مطالب آموزنده بدون منت میتوانیم استفاده کنیم تشکر.

 منبع مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
جدیدترین های 95
عکس